Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Widziałeś ten wypadek? Skontaktuj się z Policją!

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 8 listopada br.

Widziałeś ten wypadek? Skontaktuj się z Policją!

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 8 listopada br. Do zdarzenia doszło w miejscowości Grabie pod Opolem. Tam, około godziny 06:00, kierujący osobowym Daihatsu na łuku drogi zjechał na prawą stronę i wjechał do przydrożnego rowu ponosząc śmierć na miejscu. Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 45.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 8 listopada br. w miejscowości Grabie. Tam, podróżujący osobowym Daihatsu , jadąc z Jełowej w kierunku Kobylna, na łuku w prawo, z nieustalonej dotąd przyczyny zjechał na lewą stronę drogi i wjechał do rowu ponosząc śmierć na miejscu.

Każdy, kto był świadkiem tego wypadku, lub posiada jakiekolwiek informację pomocną w odtworzeniu przebiegu zdarzenia, proszony jest o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Opolu dzwoniąc na numer 47 861 25 45 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Źródło KMP w Opolu

6484
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 28 listopada po godzinie 17:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na DK45 na trasie Opole-Racibórz w miejscowości

Wiadomości

25 listopada do kozielskiego komisariatu przyjechał 26-letni kierowca volkswagena. Mundurowi podjęli czynności wobec mężczyzny, gdyż ten

Wiadomości

Kędzierzyńsko-kozielski dyżurny odebrał zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku. Jako pierwsi na miejsce pożaru przyjechali policjanci.

Z ostatniej chwili

2,5 promila miał kierowca zatrzymany po pościgu w okolicach Świerczowa.