Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wczoraj jechał po pijaku rowerem dziś spowodował groźny wypadek na ul. Niemodlińskiej w Opolu ! (Zdjęcia& Wideo)

1,5 promila alkoholu miał 54-latek, który spowodował wypadek na ul. Niemodlińskiej w

Wczoraj jechał po pijaku rowerem dziś spowodował groźny wypadek na ul. Niemodlińskiej w Opolu ! (Zdjęcia& Wideo)

1,5 promila alkoholu miał 54-latek, który spowodował wypadek na ul. Niemodlińskiej w Opolu. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli na komendę. Teraz grozi mu do dwóch lat więzienia. Straci też prawo jazdy i zapłaci wysoką grzywnę.

Do zderzenia trzech samochodów doszło w środę (19 maja) na ul. Niemodlińskiej na opolskim Zaodrzu. Kierowca mercedesa na białostockich rejestracjach zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z mazdą oraz fordem.


Samochodami podróżowały osoby dorosłe oraz ich dzieci, na miejsce wezwano karetki pogotowia. Byli też strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.
– Jak się okazało kierowca mercedesa był pijany, miał 1,5 promila alkoholu.


Mężczyzna został przewieziony na komendę. Teraz grozi mu do 2 lat więzienia. Straci też prawo jazdy i zapłaci wysoką grzywnę.

Jest to ten sam mężczyzna, który wczoraj (18 maja) po pijaku wjechał rowerem w zaparkowany samochód.

Mężczyzna dziś kupił tego mercedesa w komisie. Po przesłuchaniu na policji poszedł po kolejny samochód do komisu !!!

8636
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał