Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

W wypadku drogowym zginął Łukasz, który przez lata pracował w pomocy drogowej w Kędzierzynie Koźlu.

W piątek (04.02) po godzinie 21:00 wrocławscy policjanci zostali skierowani do zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Jana III Sobieskiego.

W wypadku drogowym zginął Łukasz, który przez lata pracował w pomocy drogowej w Kędzierzynie Koźlu.

W piątek (04.02) po godzinie 21:00 wrocławscy policjanci zostali skierowani do zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Jana III Sobieskiego. W wypadku tym brały udział dwa pojazdy osobowe. Niestety jeden z uczestników, kierujący samochodem marki Daewoo, na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. To 32-letni Łukasz Stróżycki z Kędzierzyna-Koźla, który przez lata pracował w pomocy drogowej Tytan. Osoba bądź osoby podróżujące drugim z uczestniczących w zdarzeniu aut – marki Porsche, oddaliły się z miejsca. Mundurowi chwilę później zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z tym wypadkiem. Policjanci zwracają się z apelem do osób, które mają informację na temat przebiegu tego zdarzenia bądź osób w nim uczestniczących o kontakt pod nr 47 87 128 20 lub 112. Każda informacja będzie skrupulatnie weryfikowana przez policjantów.

Wróćmy jednak do początku tego tragicznego zdarzenia.

Na ulicy Sobieskiego we Wrocławiu doszło to tragicznego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że samochody poruszały się w kierunku centrum, a do wypadku doszło na wysokości ulicy Wilanowskiej. Niestety pomimo podjętej reanimacji, kierujący pojazdem marki Daewoo poniósł śmierć. To 32-letni Łukasz Stróżycki z Kędzierzyna-Koźla. Zginął w piątek (04.02) jadąc z pracy. Z kolei osoba bądź osoby przemieszczające się drugim z uczestniczących w zdarzeniu aut – marki Porsche, oddaliły się z miejsca. Policjanci w wyniku prowadzonych natychmiastowo działań zatrzymali 31-latka mogącego mieć związek z tym wypadkiem. Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia były wykonywane pod nadzorem prokuratora, brali w nich udział policyjni technicy kryminalistyki, funkcjonariusze pionu dochodzeniowo śledczego, a także przewodnicy z psami służbowymi. Funkcjonariusze wyjaśniają teraz dokładny przebieg i okoliczności tego wypadu, sprawdzają między innymi, czy pojazdem marki Porsche podróżowały inne osoby – informuje sierżant sztabowy Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Jak donosi portal internetowy „Wrocław Zdarzenia” wg informacji uzyskanych na miejscu wypadku, kierujący i pasażer Porsche to obywatele Ukrainy. Jednego uczestnika udało się policji złapać (na chwilę obecną nie wiadomo czy to kierowca czy pasażer). Prawdopodobnie kierowca i pasażer byli pod wpływem alkoholu.

Źródło www.lokalna24.pl Foto policja Wrocław

11412
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.