Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

W Namysłowie mężczyzna wykręcił rurę z gazem. Ewakuowano 15 osób.

Po godzinie 8 rano namysłowskie służby zostały zaalarmowane o ulatniającym się gazie w jednej z kamienic w centrum miasta.

W Namysłowie mężczyzna wykręcił rurę z gazem. Ewakuowano 15 osób.

Po godzinie 8 rano namysłowskie służby zostały zaalarmowane o ulatniającym się gazie w jednej z kamienic w centrum miasta.

Na miejsce wysłane zostały wszystkie służby, w tym pracownicy pogotowia gazowego. Ustalono, że jeden z mieszkańców wykręcił rurę, w której płynął gaz, nie odłączając wcześniej dopływu gazu.

Na szczęście nie ma osób poszkodowanych. Konieczna była jednak ewakuacja 15 osób – mieszkańców kamienicy. Podejrzany o wykręcenie rury to 45 letni mieszkaniec Namysłowa.

Został zatrzymany i obecnie przebywa w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Na tą chwilę nie można stwierdzić, co było powodem jego działania.

Powołana grupa dochodzeniowo śledcza będzie wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Informację przekazał nam st. asp. Paweł Chmielewski z namysłowskiej policji.

Foto Agnieszka

7249
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Dziś polska Policja w całym kraju prowadzi działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”, których celem jest egzekwowanie od kierujących

Wiadomości

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 40-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Wiadomości

czniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich spotkali się z policjantami z Samodzielnego Pododdziału

Z ostatniej chwili

W piątek 19 kwietnia o godzinie 06:17, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112, o zdarzeniu drogowym