Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

V OPOLSKA Gala Sztuk Walki „OPOLSCY WOJOWNICY”

V Gala Sztuk Walki OPOLSCY WOJOWNICY. Bitwa nad Odrą odbędzie się w terminie 27 listopada 2020 roku (piątek) w największej hali widowiskowo

V Gala Sztuk Walki OPOLSCY WOJOWNICY. Bitwa nad Odrą odbędzie się w terminie 27 listopada 2020 roku (piątek) w największej hali widowiskowo – sportowej w regionie – STEGU ARENA OPOLE.
Impreza ma charakter cykliczny i na Opolszczyźnie odbędzie się po raz piąty, a w Opolu zorganizujemy event już po raz trzeci. Poprzednie edycje odbiły się szerokim echem w regionalnych i ogólnopolskich mediach, a wśród widzów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Przy okazji planowanych 15 konfrontacji z zakresu boksu olimpijskiego i zawodowego oraz MMA, odbędą się także występy artystyczne i wokalne.
Podczas planowanego wydarzenia wystąpią mi.in.: opolscy fighterzy, którzy dotychczas toczyli swoje boje pod banderą Opolskich Wojowników, a na otwarcie odbędzie się występ znanych raperów (Dedis, TPS, INTRUZ , Młody AZF), którzy premierowo wykonają hymn „Opolskich Wojowników”.
W walkach wieczoru wystąpią Radosław Chojnowski, Szymon Dusza oraz Adam Golonkiewicz. W swojej drugiej walce w zawodowym MMA wystartuje Adam Fidkowski z Klubu Next Level Opole. W boksie zawodowym czekają nas trzy pojedynki. Swój debiut zaliczy Krzysztof CYBORG Wolski, który powraca po przerwie, a w jednej z dwóch walk wieczoru swój 4 pojedynek na zawodowym ringu stoczy Radosław Chojnowski, który do tej pory wygrał dwa pojedynki, z Grzegorzem Sikorskim oraz białorusinem Siarhei Krapshyla, a po wyrównanym boju przegrał niejednogłośnie na punkty z Sebastianem Rembeckim na prestiżowej Gali Wach Boxing Night. Na karcie będą zaplanowane także starcia w boksie olimpijskim, a wśród zawodników pojawią się dobrze znani w Opolu, Patryk Łukowski oraz Mateusz Dziedzic.Po 4 pojedynkach w federacji Fight Exclusive Night, Szymon Dusza powraca na walkę do Opola. Jego rywalem będzie doświadczony portugalczyk, który ma za sobą starcia dla federacj FEN oraz EFN. Po trzech latach przerwy do klatki wejdzie Golonkiewicz, który ma na swoim koncie aż 21 zawodowych pojedynków.
Transmisja wydarzenia wyłącznie w systemie PPV na stronie https://live.galasztukwalki.pl/

Organizatorem wydarzenia jest Grupa promotorska LEWY PROSTY, która stawia na młodych zawodników, stwarzając im możliwość regularnych startów oraz rozwoju i współzawodnictwa na najwyższym poziomie. Sponsorem Głównym jest firma UNIMA ENERGIA.

1853
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

W niedzielę 21 maja, w ramach Dni Opola, w Toyota Park prezentowały się opolskie kluby sportowe.

Sport

To nie była dobra kolejka dla siatkarek i siatkarzy z naszego województwa, rywalizujących w 1 i 2 lidze.

Sport

WF z Gwardią Opole? Czemu nie! Klub odwiedza opolskie szkoły podstawowe i zaprasza dzieci do wspólnych ćwiczeń i zabawy. Wszystko w ramach

Sport

Siatkarska reprezentacja Polski zakończyła na ćwierćfinale udział w Mistrzostwach Świata.