Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Uwaga mieszkańcy Opola. Zmiana organizacji ruchu.(Zdjęcia)

Od wtorku (od około 10) zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic

Uwaga mieszkańcy Opola. Zmiana organizacji ruchu.(Zdjęcia)

Od wtorku (od około 10) zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Niemodlińskiej i Domańskiego. Na odcinku między wjazdem do wieżowców przy budowanym centrum przesiadkowym a myjnią samochodową, ruch będzie odbywał się tylko połową jezdni w obu kierunkach. Zamknięta będzie lewa część jezdni wraz z chodnikiem (patrząc od strony centrum) oraz przejście dla pieszych przed skrzyżowaniem z Domańskiego. Cały czas zapewniony będzie wjazd z Niemodlińskiej w Domańskiego oraz wyjazd z Domańskiego w obu kierunkach. Piesi idący od strony oś. Dambonia prawą stroną będą musieli przed skrzyżowaniem przejść na drugą stroną i dalej poruszać się lewą stroną. Ponadto, przystanek autobusowy znajdujący się przy myjni zostanie przesunięty o kilka metrów w stronę oś. Dambonia. Nie będzie też możliwości poruszania się kładką nad torami w ciągi ulicy Wróblewskiego. Taka organizacja ruchu potrwa 3 miesiące.

Źródło Miejski Zarząd Dróg w Opolu

6983
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 5 grudnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Opola koło stacji BP.

Z ostatniej chwili

W sobotę 3 grudnia przed godziną 13:00 policjanci z KWP dostali zgłoszenie od dyżurnego o pilnej interwencji na dworcu głównym w Opolu.

Z ostatniej chwili

W sobotę 3 grudnia po godzinie 16:00 wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Plebiscytowa w Opolu.

Wiadomości

Z mieszkańcami powiatu strzeleckiego kontaktowali się oszuści, podający się za funkcjonariuszy strzeleckiej komendy.