Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Uwaga mieszkańcy Opola. Zmiana organizacji ruchu.(Zdjęcia)

Od wtorku (od około 10) zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic

Uwaga mieszkańcy Opola. Zmiana organizacji ruchu.(Zdjęcia)

Od wtorku (od około 10) zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Niemodlińskiej i Domańskiego. Na odcinku między wjazdem do wieżowców przy budowanym centrum przesiadkowym a myjnią samochodową, ruch będzie odbywał się tylko połową jezdni w obu kierunkach. Zamknięta będzie lewa część jezdni wraz z chodnikiem (patrząc od strony centrum) oraz przejście dla pieszych przed skrzyżowaniem z Domańskiego. Cały czas zapewniony będzie wjazd z Niemodlińskiej w Domańskiego oraz wyjazd z Domańskiego w obu kierunkach. Piesi idący od strony oś. Dambonia prawą stroną będą musieli przed skrzyżowaniem przejść na drugą stroną i dalej poruszać się lewą stroną. Ponadto, przystanek autobusowy znajdujący się przy myjni zostanie przesunięty o kilka metrów w stronę oś. Dambonia. Nie będzie też możliwości poruszania się kładką nad torami w ciągi ulicy Wróblewskiego. Taka organizacja ruchu potrwa 3 miesiące.

Źródło Miejski Zarząd Dróg w Opolu

6694
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 16:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska,

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 lipca po godzinie 15:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o zderzeniu busa z autobusem PKS-u na ul.Popiełuszki w Opolu.

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.