Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zmieniła się organizacja ruchu w rejonie budowanego centrum przesiadkowego Opole Główne.(Wideo&Zdjęcia)

Fragment ulicy 1Maja między Kołłątaja a Reymonta jest jednokierunkowy.

Fragment ulicy 1 Maja między Kołłątaja a Reymonta jest jednokierunkowy. Mogą się nim poruszać tylko samochody jadące od strony Piastowskiej. Ruch w kierunku Zaodrza odbywa się ulicami 1 Maja, Damrota, Kołłątaja i z powrotem na 1 Maja. Natomiast kierowcy jadący od strony ulicy Struga nie mają możliwości skrętu w lewo w ulicę 1Maja. Cały czas bez przeszkód można za to poruszać się ulicą Armii Krajowej w obu kierunkach.

Zmiany mają związek z budową ścian centrum przesiadkowego od strony ulicy 1Maja. Taka organizacja ruchu może potrwać do kwietnia. Za utrudnienia przepraszamy. Na miejscu jest Opolska Policja, która czuwa nad bezpieczeństwem.

Źródło: Miejski Zarząd Dróg w Opolu

1986
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Opolu, na początku przyszłego tygodniu rozpoczną się prace na ulicy Zwierzynieckiej.

Z ostatniej chwili

W związku z przebudową placu dworcowego od 14 lutego zmienia się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania Krakowskiej z 1 Maja/Korfantego.

Z ostatniej chwili

Przed nami czas refleksji i zadumy związanej z dniem Wszystkich Świętych. W tym czasie znacznie częściej odwiedzamy groby bliskich

Wiadomości

W środę (13 kwietnia) kolej rozpoczyna przebudowę wiaduktu nad ulicą Krapkowicką.