Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zmieniła się organizacja ruchu w rejonie budowanego centrum przesiadkowego Opole Główne.(Wideo&Zdjęcia)

Fragment ulicy 1Maja między Kołłątaja a Reymonta jest jednokierunkowy.

Fragment ulicy 1 Maja między Kołłątaja a Reymonta jest jednokierunkowy. Mogą się nim poruszać tylko samochody jadące od strony Piastowskiej. Ruch w kierunku Zaodrza odbywa się ulicami 1 Maja, Damrota, Kołłątaja i z powrotem na 1 Maja. Natomiast kierowcy jadący od strony ulicy Struga nie mają możliwości skrętu w lewo w ulicę 1Maja. Cały czas bez przeszkód można za to poruszać się ulicą Armii Krajowej w obu kierunkach.

Zmiany mają związek z budową ścian centrum przesiadkowego od strony ulicy 1Maja. Taka organizacja ruchu może potrwać do kwietnia. Za utrudnienia przepraszamy. Na miejscu jest Opolska Policja, która czuwa nad bezpieczeństwem.

Źródło: Miejski Zarząd Dróg w Opolu

1751
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Przed nami czas refleksji i zadumy związanej z dniem Wszystkich Świętych. W tym czasie znacznie częściej odwiedzamy groby bliskich

Wiadomości

W środę (13 kwietnia) kolej rozpoczyna przebudowę wiaduktu nad ulicą Krapkowicką.

Wiadomości

Zmiany w organizacji ruchu przy budowanym centrum przesiadkowym Opole Główne będą skutkowały również zmianami w kursach autobusów miejskich.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 6.12 o godzinie 03:55 służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze mieszkania na osiedlu Dambonia w Opolu.