Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zmieniła się organizacja ruchu w rejonie budowanego centrum przesiadkowego Opole Główne.(Wideo&Zdjęcia)

Fragment ulicy 1Maja między Kołłątaja a Reymonta jest jednokierunkowy.

Fragment ulicy 1 Maja między Kołłątaja a Reymonta jest jednokierunkowy. Mogą się nim poruszać tylko samochody jadące od strony Piastowskiej. Ruch w kierunku Zaodrza odbywa się ulicami 1 Maja, Damrota, Kołłątaja i z powrotem na 1 Maja. Natomiast kierowcy jadący od strony ulicy Struga nie mają możliwości skrętu w lewo w ulicę 1Maja. Cały czas bez przeszkód można za to poruszać się ulicą Armii Krajowej w obu kierunkach.

Zmiany mają związek z budową ścian centrum przesiadkowego od strony ulicy 1Maja. Taka organizacja ruchu może potrwać do kwietnia. Za utrudnienia przepraszamy. Na miejscu jest Opolska Policja, która czuwa nad bezpieczeństwem.

Źródło: Miejski Zarząd Dróg w Opolu

2140
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 28 marca o godzinie 23:40 doszło do wypadku na ulicy Budowlanych w Opolu koło stacji paliw.

Z ostatniej chwili

W czwartek 28 marca o godzinie 16:53 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na ulicy Chabrów w Opolu.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 25 marca około godziny 07:00 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku na ulice Ozimskiej w Opolu .

Z ostatniej chwili

W czwartek 21 marca o godzinie 13:30 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na trasie Opole-Kluczbork na DK45