Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Uszkodzona felga i opona przez niepozorną studzienkę w Opolu .(Zdjęcia)

O godzinie 12:30 na ulicy Popiełuszki w Groszowicach doszło co prawda do nie groźnej

Uszkodzona felga i opona przez niepozorną studzienkę.(Zdjęcia)

O godzinie 12:30 na ulicy Popiełuszki w Groszowicach doszło co prawda do nie groźnej sytuacji drogowej, ale wartej podkreślenia dla innych kierowców. Kierowca BMW najechał na niezabezpieczoną studzienkę odprowadzającą wodę, która to uszkodziła felgę wraz z oponą. Według relacji poszkodowanego studzienka zmieniła swe położenie gdy najechało na nią poprzedzające go auto, ta z kolei uderzyła w felgę BMW. Na miejsce zadysponowano patrol policji z ruchu drogowego w celu potwierdzenia zdarzenia drogowego. Słupki ostrzegawcze pojawiły się dopiero po przyjeździe patrolu policji. Kierowca będzie się ubiegać o odszkodowanie do zarządcy dróg.

Pomoc Drogowa Auto-Perfekt 797 330 333

6499
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 6 grudnia około godziny 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK 39, w miejscowości Igłowice.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (6.12), na jednej z osiedlowych dróg w Brzegu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Z ostatniej chwili

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (6.12) rano na ul. Sikorskiego w Brzegu.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 5 grudnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Opola koło stacji BP.