Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Uszkodzona felga i opona przez niepozorną studzienkę w Opolu .(Zdjęcia)

O godzinie 12:30 na ulicy Popiełuszki w Groszowicach doszło co prawda do nie groźnej

Uszkodzona felga i opona przez niepozorną studzienkę.(Zdjęcia)

O godzinie 12:30 na ulicy Popiełuszki w Groszowicach doszło co prawda do nie groźnej sytuacji drogowej, ale wartej podkreślenia dla innych kierowców. Kierowca BMW najechał na niezabezpieczoną studzienkę odprowadzającą wodę, która to uszkodziła felgę wraz z oponą. Według relacji poszkodowanego studzienka zmieniła swe położenie gdy najechało na nią poprzedzające go auto, ta z kolei uderzyła w felgę BMW. Na miejsce zadysponowano patrol policji z ruchu drogowego w celu potwierdzenia zdarzenia drogowego. Słupki ostrzegawcze pojawiły się dopiero po przyjeździe patrolu policji. Kierowca będzie się ubiegać o odszkodowanie do zarządcy dróg.

Pomoc Drogowa Auto-Perfekt 797 330 333

6987
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj (środa, 7 czerwca) około godziny 16.30 na DK40 pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca o godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK 45 w Zawadzie.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą na drodze krajowej nr 40 przy zjeździe na Dobieszowice.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca 2023r. o godzinie 12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło