Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

USIŁOWAŁ WŁAMAĆ SIĘ DO LOKALU GASTRONOMICZNEGO. ZOSTAŁ ZATRZYMANY.

Kryminalni z Wydziału do Walki z Przestępczością p-ko mieniu zatrzymali na gorącym uczynku 35-letniego mieszańca miasta.

chory z covid, chory uciekł, chory uciekł ze szpitala, uciekinier ze szpitala, chory na koronawirusa uciekł, policza poszukiwała, poszukiwania policji, policja chory, złapano chorego,

Kryminalni z Wydziału do Walki z Przestępczością p-ko mieniu zatrzymali na gorącym uczynku 35-letniego mieszańca miasta. Mężczyzna próbował włamać się do lokalu gastronomicznego. To nie jedyny czyn którego miał się dopuścić. Zatrzymany usłyszał łącznie 4 zarzuty. Ponieważ działał w warunkach recydywy grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.Do tego zdarzenia doszło w październiku 2020 roku. Po godzinie 2:00 funkcjonariusze operacyjni z Wydziału do Walki z Przestępczością p-ko Mieniu zauważyli mężczyznę, który szarpiąc za roletę próbował włamać się do jednego z lokali gastronomicznych.
Funkcjonariusze natychmiast go zatrzymali. 35-latek trafił do policyjnego aresztu.
W trakcie dalszych czynności śledczy ustalili, że to nie jedyny czyn, którego miał się dopuścić zatrzymany. Mężczyzna jest także podejrzewany o usiłowanie oraz dwukrotne włamanie się do restauracji.
35-latek usłyszał łącznie 4 zarzuty, do których się przyznał. Ponieważ działał w warunkach recydywy grozi mu za to kara do 15 lat pozbawienia wolności. KPP w Kędzierzynie Koźlu Foto Archiwum

2245
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Zatrzymany chwilę po tym jak wtargnął na plebanię i zniszczył przedmioty, które tam się znajdowały.

Wiadomości

Kluczborscy kryminalni zatrzymali 39-latka. Mężczyzna jest podejrzany o liczne włamania do altan działkowych i lokali gastronomicznych.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego.

Z ostatniej chwili

Dzięki czujności poszkodowanego, podejrzany o kradzież mężczyzna usłyszał zarzuty.