Uni Opole przegrywa z Volley Wrocław.(Zdjęcia)

W meczu 20. kolejki rozgrywek Tauron Ligi siatkarki Uni Opole, przegrały w Stegu Arenie z Volley Wrocław 2:3 (25:23, 21:25, 25:20, 24:26 i 8:15)

W meczu 20. kolejki rozgrywek Tauron Ligi siatkarki Uni Opole, przegrały w Stegu Arenie z Volley Wrocław 2:3 (25:23, 21:25, 25:20, 24:26 i 8:15). Mimo dzisiejszej porażki, wilczyce utrzymują szóste miejsce w tabeli.

Pierwszy set, był na korzyść opolanek. Zespół trenera Vettoriego prowadził 10:5, 14:9, a później 19:15. W pewnym momencie opolanki zatraciły skuteczność, co wykorzystały rywalki i doprowadziły do remisu 21:21. W końcówce decydujące piłki należały już do zespołu z Opola, który zwyciężył 25:23.

Druga partia do pewnego czasu była podobna. Volley doprowadza do remisu po 18, a w końcówce wykorzystuje między innymi nie najlepsze przyjęcie Uni i wygrywa seta 25:21.

W drugiej części trzeciego seta opolanki odskoczyły na kilka punktów, co ostatecznie dało im zwycięstwo 25:20.

W końcówce, gospodynie przegrywały już 20:23. Trzy kolejne punkty zdobywa zespół z Opola, a później doprowadził do remisu 24:24 i potrzebna była gra na przewagi. Wrocławianki okazały się lepsze i wygrały 26:24.

Decydujący set dla wrocławianek 15:8, a cały mecz 3:1.

Uni Opole – KGHM Volley Wrocław 2:3 (25:23, 21:25, 25:20, 24:26, 8:15)
Uni: Bińczycka (2 pkt), Olaya (17), Orzyłowska (10), Zaroślińska-Król (17), Pamuła (14), Połeć (11), Adamek (libero) oraz McCall, Janicka, Kecher (1), Sieradzka (1).
Volley: Muhlsteinova (1), Bączyńska (15), Lewandowska (8), Szczurowska (30), Stronias (14), Ponikowska (12), Pawłowska (libero) oraz Gromadowska, Szady, Stancelewska (3), Chorąża

594

Z ostatniej chwili

Tragedia podczas ćwiczeń strażaków ochotników w Ostrowie Wielkopolskim.

W piątek 26 kwietnia o godzinie 14:40 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na ul. Wrocławskiej na skrzyżowaniu

W piątek 26 kwietnia o godzinie 08:51 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku

W piątek 26 kwietnia o godzinie 06:49, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Opole-Krapkowice w okolicach