Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.63-latek wrócił do kraju i został zatrzymany za…

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 63-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości.

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.63-latek wrócił do kraju i został zatrzymany za...

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 63-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości.

Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Funkcjonariusze namierzyli go kilka dni po tym, jak wrócił do kraju. Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe pół roku.

63-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego od 4 lat ukrywał się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Z informacji jakie posiadali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego wynikało, że w ostatnim czasie mężczyzna przebywał za granicą. Szereg wykonanych czynności pozwoliło ustalić, kiedy 63-latek planuje wrócić do kraju. Z ich informacji wynikało, że przyjeżdża tylko na kilka dni, po to by załatwić prywatne sprawy.

Już dwa dni po powrocie poszukiwanego do Polski, praca funkcjonariuszy przyniosła zamierzony skutek. Policjanci zapukali do mieszkania, w którym miał przebywać mężczyzna. Tam też go zastali i zatrzymali.

Mężczyzna był poszukiwany za wcześniej popełnione oszustwa. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe pół roku.

Źródło KPP w Brzegu

1267
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 12 sierpnia o godzinie 17:04 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Krapkowicach zadysponował dwa zastępy do pożaru w jednym

Z ostatniej chwili

W piątek 12 sierpnia o godzinie 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Świerczów w powiecie namysłowskim.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (12.08), około godz. 10:15 w Pępicach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn kierowca osobowego fiata stracił panowanie nad autem...

Z ostatniej chwili

W piątek 12 sierpnia o godzinie 5:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku między Grabicami a Radomierowicami (powiat opolski).