Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Ukradł buty warte blisko 1 000 złotych!

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ustalili sprawcę kradzieży obuwia z otwartego samochodu. 51-latek przechodząc obok auta zauważył niedomknięte drzwi.

Ukradł buty warte blisko 1 000 złotych!

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ustalili sprawcę kradzieży obuwia z otwartego samochodu. 51-latek przechodząc obok auta zauważył niedomknięte drzwi. Gdy chciał je zamknąć połakomił się na buty, które znajdowały się w środku. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Pokrzywdzony odzyskał już równowartość skradzionego towaru.

O kradzieży drogiego obuwia zawiadomił policjantów ich właściciel. Funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony pozostawił je w widocznym miejscu w otwartym samochodzie, zaparkowanym na parkingu jednej z miejscowości gminy Bierawa. Następnego dnia odkrył, że zakupione dzień wcześniej sportowe buty zostały skradzione.

Policjanci ustalili, że za kradzieżą stoi 51-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Tłumaczył, że przechodząc obok zaparkowanego auta zauważył niedomknięte drzwi, a gdy chciał je domknąć zobaczył pudełko z markowym obuwiem, które zabrał.

Pokrzywdzony odzyskał pieniądze w kwocie stanowiącej równowartość skradzionego obuwia, a sprawca dobrowolnie poddał się karze.

A my przypominamy – zawsze sprawdź czy zabezpieczyłeś swoje mienie, aby nie mieć później przykrej niespodzianki!

Źródło KPP Kędzierzyn Koźle Foto Archiwum

2990
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 6 lipca o godzinie 12:34 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Wiadomości

Wymówki, usprawiedliwienia, wskazywanie na jakieś "szczególne okoliczności" - kierowcy zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu tłumaczą

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 12:00, na trasie Namysłów-Smarchowice Śląskie dachował 19-letni kierowca renaulta.

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 16:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska,