Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Trwają poszukiwania 74-letniej Sybilli Seidel. Strażaccy i policjanci przeszukują akwen.

Nadal trwają poszukiwania zaginionej 74-letniej Sybilli Seidel, która wyszła z domu w

Trwają poszukiwania 74-letniej Sybilli Seidel. Strażaccy i policjanci przeszukują akwen.

Nadal trwają poszukiwania zaginionej 74-letniej Sybilli Seidel, która wyszła z domu w poniedziałek, 8 marca około godziny 7.30 i do tej pory nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi.
Wczorajsze i nocne poszukiwania nie przyniosły efektu. Od rana strażacy przeszukują akweny na terenie Kędzierzyna-Koźla i brzegi Odry. Aktualnie w działaniach bierze udział 11 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Do akcji strażacy wykorzystują głównie łodzie.

  • Kobieta ostatni raz widziana była w poniedziałek około godziny 12 w rejonie ulicy Piramowicza. Do dzisiejszych zadań dołączyli także strażacy oraz funkcjonariusze z samodzielnego pododdziału prewencji z Opola. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu Sybilli Seidel, proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami – powiedziała kom. Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Rysopis zaginionej: ok.160 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, krótkie włosy, okulary korekcyjne. Ubrana była w: szary pikowany płaszczyk zapinany na zamek, czarne spodnie z czerwoną łatą na lewym kolanie, czarne buty sportowe oraz szary szalik.

Źródło www.lokalna24.pl

2555
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W związku z rosnącą liczbą instruktorów nauki jazdy, a także przedsiębiorców prowadzących szkolenia kandydatów na kierowców

Z ostatniej chwili

We wtorek 24 stycznia kilka minut po 13.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od jednego z nauczycieli akademickich o drażniącym

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 16 stycznia o godzinie 6:00 straż pożarna dostała wezwanie do Restauracji Myśliwskiej w Ochodzach, w gminie Komprachcice.

Wiadomości

Metody, którymi posługują się oszuści cały czas są modyfikowane. Przestępcy podszywają się pod członków rodziny, policjantów, prokuratorów,