Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Tragedia w Cisowej. 82-latka miała utopić się w oczku wodnym przed domem.

Kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego interweniowało

Tragedia w Cisowej. 82-latka miała utopić się w oczku wodnym przed domem.

Kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego interweniowało 9. marca wieczorem na jednej z posesji przy ulicy Fredry w Cisowej.


Zgłoszenie wpłynęło we wtorek przed godziną 20. Według informacji przekazanych dyżurnemu numery alarmowego, 82-latka miała utopić się w oczku wodnym przed domem. Kobietę zauważył członek rodziny.

Kiedy strażacy wyłowili ciało, okazało się, że były już plamy opadowe, więc do zgonu musiało dojść kilka godzin wcześniej. Mężczyzna na wieść o śmierci bliskiej źle się poczuł. Medycy udzielili mu pierwszej pomocy. Okoliczności śmierci 82-latki wyjaśniają policyjni technicy oraz prokurator.

Źródło www.lokalna24.pl

2540
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 12:13 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze budynku w Prószkowie na rynku.

Wiadomości

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano dzisiaj (29.03) do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w Goli Grodkowskiej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej