Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Tragedia w Cisowej. 82-latka miała utopić się w oczku wodnym przed domem.

Kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego interweniowało

Tragedia w Cisowej. 82-latka miała utopić się w oczku wodnym przed domem.

Kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego interweniowało 9. marca wieczorem na jednej z posesji przy ulicy Fredry w Cisowej.


Zgłoszenie wpłynęło we wtorek przed godziną 20. Według informacji przekazanych dyżurnemu numery alarmowego, 82-latka miała utopić się w oczku wodnym przed domem. Kobietę zauważył członek rodziny.

Kiedy strażacy wyłowili ciało, okazało się, że były już plamy opadowe, więc do zgonu musiało dojść kilka godzin wcześniej. Mężczyzna na wieść o śmierci bliskiej źle się poczuł. Medycy udzielili mu pierwszej pomocy. Okoliczności śmierci 82-latki wyjaśniają policyjni technicy oraz prokurator.

Źródło www.lokalna24.pl

2342
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

W Niedzielę 3 lipca o 17:21 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.