Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

TIR z podniesioną naczepą wjechał w wiadukt. A4 zablokowana na kilka godzin. (Zdjęcia&Wideo)

Dziś o godzinie 13:15 doszło do zdarzenia na A4 na 263 kilometrze autostrady w kierunku Wrocławia. Kierowca ciężarowej wywrotki wyjeżdżając

Dziś o godzinie 13:15 doszło do zdarzenia na A4 na 263 kilometrze autostrady w kierunku Wrocławia. Kierowca ciężarowej wywrotki wyjeżdżając z terenu budowy nie opuścił naczepy i uderzył w wiadukt w okolicy Góry Św. Anny. Według służb drogowych, na miejsce ma teraz przyjechać specjalista, który oceni, czy przejazd pod tym wiaduktem jest bezpieczny. Utrudnienia mogą potrwać przez wiele godzin. Zalecamy omijanie tego zdarzenia, zjeżdżając z A4 na węźle Strzelce Opolskie. Następnie wojewódzką 409 dojeżdżamy do Gogolina i na węźle Krapkowice wracamy na autostradę A4.

27212
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 12:13 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze budynku w Prószkowie na rynku.

Wiadomości

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano dzisiaj (29.03) do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w Goli Grodkowskiej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej