Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Tajemnicza śmierć mężczyzny w Krępnej pod Zdzieszowicami.

Strażacy zostali wezwani, by otworzyć lokal, bo z mieszkającym w nim mężczyzną nie było

Strażacy zostali wezwani, by otworzyć lokal, bo z mieszkającym w nim mężczyzną nie było kontaktu. Na miejscu okazało się, że wcześniej doszło tu do pożaru, ale nikt go nie zauważył. Mężczyzny nie udało się uratować.

Zgłoszenie do strażaków wpłynęło w niedzielę (24.01) krótko przed godz. 13. Wynikało z niego, że nie ma kontaktu z mężczyzną, który mieszka w budynku wielorodzinnym w Krępnej pod Zdzieszowicami (pow. krapkowicki).
Strażacy dostali się do wnętrza mieszkania na pierwszym piętrze i stwierdzili, że jest lekko zadymione.
Okazało się, że wcześniej musiało dojść tu do pożaru. Kiedy dokładnie – nie wiadomo, bo żaden z sąsiadów nie zauważył nic niepokojącego. Wewnątrz znaleziono zwłoki 52-letniego mężczyzny.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zatrucia tlenkiem węgla – mówi sierż. sztab. Ewelina Karpińska z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach.
Na miejscu jest policja oraz prokurator, którzy będą ustalać, w jaki sposób doszło do pożaru. Konieczne będzie też potwierdzenie, co było przyczyną śmierci mężczyzny.
Działania trwają. Strażacy nadal zabezpieczają miejsce zdarzenia. Z budynku, w którym doszło do tajemniczego pożaru, ewakuowano pozostałych mieszkańców.

Źródło: Nto.pl
Foto: OSP Krępna

6761
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Zaczęło się od zgłoszeń dotyczących kradzieży kabli telekomunikacyjnych oraz skarg mieszkańców na cykliczny brak Internetu lub sygnału

Z ostatniej chwili

W środę 21 lutego o godzinie 18:54 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w miejscowości Jaśkowice na ul. Opolskiej . 

Z ostatniej chwili

Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się w niedzielę 18 lutego na dworcu kolejowym w Kędzierzynie-Koźlu, gdy o godzinie 22.50 na peron

Wiadomości

Nyscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym drogi krajowej 41 z drogą