Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Tajemnicza śmierć mężczyzny w Krępnej pod Zdzieszowicami.

Strażacy zostali wezwani, by otworzyć lokal, bo z mieszkającym w nim mężczyzną nie było

Strażacy zostali wezwani, by otworzyć lokal, bo z mieszkającym w nim mężczyzną nie było kontaktu. Na miejscu okazało się, że wcześniej doszło tu do pożaru, ale nikt go nie zauważył. Mężczyzny nie udało się uratować.

Zgłoszenie do strażaków wpłynęło w niedzielę (24.01) krótko przed godz. 13. Wynikało z niego, że nie ma kontaktu z mężczyzną, który mieszka w budynku wielorodzinnym w Krępnej pod Zdzieszowicami (pow. krapkowicki).
Strażacy dostali się do wnętrza mieszkania na pierwszym piętrze i stwierdzili, że jest lekko zadymione.
Okazało się, że wcześniej musiało dojść tu do pożaru. Kiedy dokładnie – nie wiadomo, bo żaden z sąsiadów nie zauważył nic niepokojącego. Wewnątrz znaleziono zwłoki 52-letniego mężczyzny.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zatrucia tlenkiem węgla – mówi sierż. sztab. Ewelina Karpińska z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach.
Na miejscu jest policja oraz prokurator, którzy będą ustalać, w jaki sposób doszło do pożaru. Konieczne będzie też potwierdzenie, co było przyczyną śmierci mężczyzny.
Działania trwają. Strażacy nadal zabezpieczają miejsce zdarzenia. Z budynku, w którym doszło do tajemniczego pożaru, ewakuowano pozostałych mieszkańców.

Źródło: Nto.pl
Foto: OSP Krępna

6560
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca o godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK 45 w Zawadzie.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą na drodze krajowej nr 40 przy zjeździe na Dobieszowice.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca 2023r. o godzinie 12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło

Z ostatniej chwili

Policjantem jest się całą dobę, udowodnił to funkcjonariusz z Komisariatu w Kietrzu. Wraz z innym świadkiem zatrzymali nietrzeźwego