Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ MĘŻCZYZNY

Policjanci z Krapkowic i Opola odnaleźli mężczyznę, który opuścił dom grożąc, że targnie się na swoje życie. Funkcjonariusze natychmiast

poszukiwania w krapkowicach, krapkowice,

Policjanci z Krapkowic i Opola odnaleźli mężczyznę, który opuścił dom grożąc, że targnie się na swoje życie. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Już po godzinie odnaleźli zaginionego 52-latka. Szybkie działanie służb zapobiegło tragedii. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.Tydzień temu (06.11.20r.) około godziny 16:30, dyżurny krapkowickiej komendy odebrał niepokojące zgłoszenie. Z przekazanych informacji wynikało, że 52-latek okaleczył się, a następnie opuścił dom grożąc, że popełni samobójstwo. Pod wskazany adres dyżurny natychmiast wysłał policyjny patrol.
Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Do akcji poszukiwawczej zaangażowane zostały policyjne patrole będące w służbie. Dodatkowo na miejsce skierowany został policyjny przewodnik z psem służbowym z Komendy Miejskiej Policji w Opolu oraz 3 jednostki OSP. Mundurowi sprawdzali przyległe ulice, pustostany oraz pola. Skontrolowali również przyległe miejscowości.
Na szczęście, wszystko dobrze się skończyło. Już po godzinie od otrzymania zgłoszenia, mężczyzna został odnaleziony. Wypatrzyli go funkcjonariusze, którzy sprawdzali teren w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionego. Policjanci udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej. Mieszkaniec powiatu krapkowickiego trafił do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. KPP w Krapkowicach

1097
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 30 września o godzinie 12:57 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku w Zdzieszowicach na ulicę Fabryczną.

Wiadomości

200 złotych, które wręczył policjantowi kierowca dostawczego mercedesa, miało skłonić go do odstąpienia od czynności służbowych.

Wiadomości

Padła ofiarą oszustwa „na policjanta” – apelujemy o ostrożność.85-latka straciła 17000 zł.

Wiadomości

Hasło #PomagamyiChronimy to nie tylko puste słowa. Tym razem tam gdzie była potrzebna natychmiastowa pomoc, jako pierwsi dotarli dzielnicowi.