Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Szczęście w nieszczęściu, że nikomu nic się nie stało.(Wideo)

O godzinie 13:40 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do wypadku na ul. Jana Styki w Opolu.

O godzinie 13:40 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do wypadku na ul. Jana Styki w Opolu. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że auto uderzyło w ogrodzenie i leżało na boku. Z relacji świadków wynika, że kierujący 47-latek wracał z Berlina. Na przystanku na ul. Niemodlińskiej wysadził żonę i jechał na parking.8-letnia dziewczynka jadąca z tyłu na foteliku wypięła się poszła w stronę taty, który odbił w prawą stronę i uderzył w ogrodzenie. Auto wylądowało na boku. Po chwili przybiegła mama dziecka i zabrała ją do domu. Wszystko dobrze się skończyło. Policjanci z ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce kolizji.

4641
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku