Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Szczęście w nieszczęściu, że nikomu nic się nie stało.(Wideo)

O godzinie 13:40 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do wypadku na ul. Jana Styki w Opolu.

O godzinie 13:40 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do wypadku na ul. Jana Styki w Opolu. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że auto uderzyło w ogrodzenie i leżało na boku. Z relacji świadków wynika, że kierujący 47-latek wracał z Berlina. Na przystanku na ul. Niemodlińskiej wysadził żonę i jechał na parking.8-letnia dziewczynka jadąca z tyłu na foteliku wypięła się poszła w stronę taty, który odbił w prawą stronę i uderzył w ogrodzenie. Auto wylądowało na boku. Po chwili przybiegła mama dziecka i zabrała ją do domu. Wszystko dobrze się skończyło. Policjanci z ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce kolizji.

4552
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.