Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Szarpanina w autobusie MZK

Zablokowany autobus i interwencja patrolu policji – tak zakończył się kurs linii nr 18 w piątkowe popołudnie.

agresywny pasażer, agresywny w autobusie, bójka w autobusie mzk, zatrzymany w autobusie, agresywny w 18, pasażer kopał w drzwi, pazażer zaatakował kobietę, mzk Opole,

Zablokowany autobus i interwencja patrolu policji – tak zakończył się kurs linii nr 18 w piątkowe popołudnie.
Krótko po godz. 15 policjanci otrzymali zgłoszenie o incydencie w autobusie MZK. Jeden z pasażerów linii nr 18 jadącej w kierunku Zaodrza był agresywny, kopał w drzwi i krzyczał. Gdy jedna z kobiet jadących autobusem zwróciła mu uwagę ,zaatakował ją – uderzył i zaczął kopać. -Kierowca zatrzymał autobus na ul. Domańskiego ,zablokował wyjście i wezwał policję -relacjonuje jeden z pasażerów. Na miejsce wysłano patrol z I komisariatu. Policjanci którzy przeprowadzali interwencję poinformowali zaatakowaną kobietę ,że może oskarżyć napastnika na drodze postępowania cywilnego. Dopiero po przyjeździe mundurowych pasażerowie mogli opuścić autobus.

8713
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

22 września, czyli w Europejski Dzień Bez Samochodu, można za darmo korzystać z przejazdów komunikacją miejską w Opolu.

Z ostatniej chwili

Straż Graniczna i funkcjonariusze opolskiej policji przeczesują teren wokół autostrady A4 pomiędzy węzłami Opole Zachód i Brzeg.

Z ostatniej chwili

W środę 2 sierpnia około godziny 13:55 na nr alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o szarpaninie w jednym z autobusów miejskich jeżdżących w Opolu.

Wiadomości

Miejski Zakład Komunikacyjny w Opolu poinformował o zmianach w kursowaniu autobusów we wtorek 1 sierpnia: