Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Sylwestrowy wrak straszy kierowców.

W miejscowości Dąbrówka Górna na dk 45 Opole – Krapkowice na pasie zieleni znajduje się

wrak przy drodze, kolizja, samochód po wypadku, auto po kolizji, pozostawione auto, wypadki, polscy kierowcy, opolskie,

W miejscowości Dąbrówka Górna na dk 45 Opole – Krapkowice na pasie zieleni znajduje się wrak pojazdu biorącego udział w kolizji w sylwestra. Właściciel pojazdu miał usunąć samochód na własną rękę, lecz auto jak stało tak stoi. Przejeżdżający tamtą drogą kierowcy wielokrotnie zgłaszają kolizję lub wypadek nie wiedząc, że pojazd powinien być już dawno zabrany. Samochód marki Opel ma uszkodzony przód oraz wystrzelone poduszki powietrzne. Według ustaleń pojazd pochodzi z Nowej Soli w woj. Lubuskim.

6963
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.