Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Sylwestrowy wrak straszy kierowców.

W miejscowości Dąbrówka Górna na dk 45 Opole – Krapkowice na pasie zieleni znajduje się

wrak przy drodze, kolizja, samochód po wypadku, auto po kolizji, pozostawione auto, wypadki, polscy kierowcy, opolskie,

W miejscowości Dąbrówka Górna na dk 45 Opole – Krapkowice na pasie zieleni znajduje się wrak pojazdu biorącego udział w kolizji w sylwestra. Właściciel pojazdu miał usunąć samochód na własną rękę, lecz auto jak stało tak stoi. Przejeżdżający tamtą drogą kierowcy wielokrotnie zgłaszają kolizję lub wypadek nie wiedząc, że pojazd powinien być już dawno zabrany. Samochód marki Opel ma uszkodzony przód oraz wystrzelone poduszki powietrzne. Według ustaleń pojazd pochodzi z Nowej Soli w woj. Lubuskim.

7254
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 9 grudnia o godzinie 19:30 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na skrzyżowaniu ulic Kowalczyków - Jagiellonów w Opolu.

Wiadomości

We wtorek 6 grudnia po godzinie 22:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w latarnię na Placu Wolności w Opolu.

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godz. 18.47 na drodze wojewódzkiej nr 426, która łączy Zawadzkie ze Strzelcami Opolskimi. Kierowca skody fabii wypadł

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:47 do dyżurnego policji w Ozimku wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Zawada.