Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Strażak po służbie zauważył ogień w mieszkaniu. Gęsty dym wydobywał się z okna na czwartym piętrze.

W sobotę, 20 marca około godziny 16.30 służby ratunkowe zostały zadysponowane do jednego z bloków

Strażak po służbie zauważył ogień w mieszkaniu. Gęsty dym wydobywał się z okna na czwartym piętrze.

W sobotę, 20 marca około godziny 16.30 służby ratunkowe zostały zadysponowane do jednego z bloków przy ulicy Grabskiego na osiedlu Azoty w Kędzierzynie Koźlu . Ze zgłoszenia wynikało, że z okna na czwartym piętrze wydobywa się gęsty i czarny dym.

Zagrożenie zauważył strażak mieszkający w pobliżu, który wezwał pomoc i sam ruszył do gaszenia pożaru. Dzięki temu ogień nie rozprzestrzenił się, a przybyłe na miejscu zastępy straży pożarnej już tylko zabezpieczyły mieszkanie, w którym nikogo nie było w chwili pojawienia się ognia. Najprawdopodobniej przyczyną był niedopałek papierosa pozostawiony przez lokatora. Na miejscu interweniowała także policja.

Źródło www.lokalna24.pl

2396
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W dniu 24 listopada tuż przed godziną 18:00 do Państwowej Straży Pożarnej w Nysie wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku

Z ostatniej chwili

W środę 9 listopada około godziny 13:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku wielorodzinnym w Kolonowskie ul. Pludrska.

Z ostatniej chwili

Policja i prokuratura wyjaśnia co wydarzyło się w jednym z domów w Borkowicach niedaleko Kluczborka. 65-letnia kobieta i jej o kilka lat starszy mąż...

Z ostatniej chwili

Policjanci z Brzegu ustalają przyczynę pożaru, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (30 – 31 października).