Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Strażacy znaleźli ciało 19-latka w wannie.

Zastęp straży pożarnej oraz patrol policji interweniowali w jednym z bloków przy

Strażacy znaleźli ciało 19-latka w wannie.

Zastęp straży pożarnej oraz patrol policji interweniowali w jednym z bloków przy ulicy Matejki w Kędzierzynie-Koźlu. Z 19-latkiem, który od kilku dni był na kwarantannie nie było kontaktu.
Zgłoszenie do służb ratunkowych wpłynęło w poniedziałek, 29 listopada około godziny 19.30. Strażacy przy użyciu drabiny zobaczyli przez okno, że młody mężczyzna leży w wannie z wodą. U 19-latka potwierdzony był Covid-19. Strażacy w kombinezonach ochronnych weszli do mieszkania. Niestety na pomoc było już za późno. Strażacy sprawdzili mieszkanie pod kątem tlenku węgla, ale ich mierniki nic nie wykryły. Na chwilę obecną nie wiadomo co było przyczyną śmierci młodego mężczyzny.

Źródło i foto www.lokalna24.pl

11175
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 28 listopada po godzinie 17:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na DK45 na trasie Opole-Racibórz w miejscowości

Wiadomości

25 listopada do kozielskiego komisariatu przyjechał 26-letni kierowca volkswagena. Mundurowi podjęli czynności wobec mężczyzny, gdyż ten

Wiadomości

Kędzierzyńsko-kozielski dyżurny odebrał zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku. Jako pierwsi na miejsce pożaru przyjechali policjanci.

Z ostatniej chwili

2,5 promila miał kierowca zatrzymany po pościgu w okolicach Świerczowa.