Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Strażacy uratowali 3 miesięcznego szczeniaka, który wpadł do głębokiej studni.(Zdjęcia)

W czwartek 23.12 o godzinie 13:42 do Krapkowickich strażaków wpłynęło zgłoszenie o psie, który wpadł do głębokiej, niezabezpieczonej studni w miejscowości Malnia.

Strażacy uratowali 3 miesięcznego szczeniaka, który wpadł do głębokiej studni.(Zdjęcia)

W czwartek 23.12 o godzinie 13:42 do Krapkowickich strażaków wpłynęło zgłoszenie o psie, który wpadł do głębokiej, niezabezpieczonej studni w miejscowości Malnia.

Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży z JRG Krapkowice. Po przyjeździe pierwszych zastępów Kierujący Działaniami Ratowniczymi potwierdził treść zgłoszenia.

W studni znajdował się 3 miesięczny szczeniak. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca i przy pomocy trójnoga jeden ze strażaków wszedł do studni.

Po wyciągnięciu piesek został przekazany właścicielom. Cała akcja trwała około 50 minut.

1619
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 21 czerwca parę minut po godzinie 15:00, w Strzelcach Opolskich doszło do karambolu z udziałem 5 samochodów osobowych i ciężarówki

Z ostatniej chwili

W piątek 21 czerwca o godzinie 14:20, doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Zimna Wódka, na ulicy Europejskiej.

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 czerwca 2024 roku o godzinie 04:52 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W piątek o godzinie 15:40, służby ratunkowe zostały powiadomione od operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na kąpielisku Bolko w Opolu.