Connect with us

Hi, what are you looking for?

Stal wreszcie wygrywa.

Siatkarze Stali Nysa wygraną zakończyli rok 2021. W meczu 13 kolejki PlusLigi na wyjeździe pokonali beniaminka rozgrywek – LUK Lublin 3:0.

Siatkarze Stali Nysa wygraną zakończyli rok 2021. W meczu 13 kolejki PlusLigi na wyjeździe pokonali beniaminka rozgrywek – LUK Lublin 3:0. To pierwsze zwycięstwo Stali w tym sezonie. Zespół nadal znajduje się na dnie tabeli.
Każda z trzech partii spotkania była zacięta. Szczególnie dużo emocji przyniósł set pierwszy, który zakończył się na przewagi 32:30. Każdy set też wyglądał podobnie. Najpierw na prowadzenie wychodzili miejscowi. Później Stal sukcesywnie odrabiała straty. W trzeciej partii Nysanie wyszli na prowadzenie 11:10 i tego prowadzenia już nie oddali.
Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany atakujący Stali Wassim Ben Tara, który 23 krotnie skutecznie atakował.
Przed siatkarzami teraz czas na rywalizację w Pucharze Polski, po niej przerwa świąteczna. Stal na parkiety ligowe wróci 5 stycznia, na wyjeździe zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

LUK Lublin – Stal Nysa 0:3 (30:32, 22:25, 22:25)

LUK: Nowakowski, Wachnik, Filipiak, Pająk, Stajer, Włodarczyk, Watten (libero) oraz Romać, Jóźwik, Gniecki, Gregorowicz (libero)
Stal: Zajder, Dębski, Komenda, Ben Tara, M’Baye, Kwasowski, Dembiec (libero) oraz Szwaradzki, Penczew.

1294

Może Ci się spodobać

Siatkarze PSG Stali Nysa ulegli u siebie Aluronowi CMC Warcie Zawiercie 0:3 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym PlusLigi.

Chociaż przegrywała już 0:2, PSG Stal Nysa sprawiła niespodziankę i w meczu 28. kolejki wygrała we własnej hali 3:2 z Projektem Warszawa.

PSG Stal Nysa nie wykorzystała olbrzymiej szansy i przegrała 1:3 z Bogdanką LUK Lublin. Po porażce w 26. kolejce PlusLigi teraz musi zacząć

Niespełna półtora godziny potrzebowali siatkarze PSG Stali Nysa, aby odprawić Barkom Każany Lwów, w pojedynku 24 kolejki PlusLigi.