Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Spowodował wypadek i uciekał palącym się autem na obwodnicy Opola.(Wideo)

W sobotę około godziny 19:30 na obwodnicy Opola, przy skrzyżowaniu z Częstochowską,

W sobotę około godziny 19:30 na obwodnicy Opola, przy skrzyżowaniu z Częstochowską, doszło do zderzenia trzech aut – opla i dwóch volkswagenów. Sprawcą był kierowca golfa. Wjechał on w pozostałe auta. Próbował uciec z miejsca zdarzenia, jednak jego samochód zaczął się palić. Wtedy opuścił pojazd i uciekł pieszo. Policja prowadzi jego poszukiwania. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

O szczegółach mówi młodszy aspirant Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. – Jeden z kierujących volkswagenem oddalił się z miejsca zdarzenia, przed przyjazdem policji. W dalszym ciągu trwają czynności do ustalenia tożsamości tego kierowcy oraz przyczyny, dla jakiej oddalił się z miejsca kolizji.

Źródło Radio Opole

POMOC DROGOWA OPOLE I OKOLICE 736 880 477

11200
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Uncategorized

W Starostwie Powiatowym w Strzelcach Opolskich odbyło się uroczyste powołanie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w

Z ostatniej chwili

Pośpiech jest złym doradcą, a do tego nie popłaca. Przekonał się tym 68-letni kierowca volkswagena polo.

Wiadomości

Do mundurowych pełniących służbę na nocnej zmianie podszedł zbłąkany pies. Nie widząc w pobliżu właściciela, policjanci zaopiekowali się czworonogiem.

Wiadomości

Funkcjonariusze z Brzegu zatrzymali trzech mieszkańców powiatu brzeskiego. Mężczyźni odpowiedzą za kradzież w jednej z drogerii w mieście.