Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Spowodował wypadek i uciekał palącym się autem na obwodnicy Opola.(Wideo)

W sobotę około godziny 19:30 na obwodnicy Opola, przy skrzyżowaniu z Częstochowską,

W sobotę około godziny 19:30 na obwodnicy Opola, przy skrzyżowaniu z Częstochowską, doszło do zderzenia trzech aut – opla i dwóch volkswagenów. Sprawcą był kierowca golfa. Wjechał on w pozostałe auta. Próbował uciec z miejsca zdarzenia, jednak jego samochód zaczął się palić. Wtedy opuścił pojazd i uciekł pieszo. Policja prowadzi jego poszukiwania. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

O szczegółach mówi młodszy aspirant Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. – Jeden z kierujących volkswagenem oddalił się z miejsca zdarzenia, przed przyjazdem policji. W dalszym ciągu trwają czynności do ustalenia tożsamości tego kierowcy oraz przyczyny, dla jakiej oddalił się z miejsca kolizji.

Źródło Radio Opole

POMOC DROGOWA OPOLE I OKOLICE 736 880 477

10646
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.