Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Spowodował wypadek i uciekał palącym się autem na obwodnicy Opola.(Wideo)

W sobotę około godziny 19:30 na obwodnicy Opola, przy skrzyżowaniu z Częstochowską,

W sobotę około godziny 19:30 na obwodnicy Opola, przy skrzyżowaniu z Częstochowską, doszło do zderzenia trzech aut – opla i dwóch volkswagenów. Sprawcą był kierowca golfa. Wjechał on w pozostałe auta. Próbował uciec z miejsca zdarzenia, jednak jego samochód zaczął się palić. Wtedy opuścił pojazd i uciekł pieszo. Policja prowadzi jego poszukiwania. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

O szczegółach mówi młodszy aspirant Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. – Jeden z kierujących volkswagenem oddalił się z miejsca zdarzenia, przed przyjazdem policji. W dalszym ciągu trwają czynności do ustalenia tożsamości tego kierowcy oraz przyczyny, dla jakiej oddalił się z miejsca kolizji.

Źródło Radio Opole

POMOC DROGOWA OPOLE I OKOLICE 736 880 477

11001
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Do kluczborskiej komendy Policji dołączył kolejny czworonożny funkcjonariusz. Policjant na czterech łapach to „RED”, jest 16-miesięcznym

Kultura

W najbliższych dniach na widzów czekają filmowe prezenty, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Wiadomości

Dzięki obywatelskiej postawie pracowników sklepu na gorącym uczynku zatrzymany został sprawca usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego

Wiadomości

We wtorek 6 grudnia po godzinie 22:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w latarnię na Placu Wolności w Opolu.