Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Śniadanie Wielkanocne na opolskim Rynku.

27 marca odbędzie się siódma edycja Śniadania Wielkanocnego.

Śniadanie Wielkanocne na opolskim Rynku.

27 marca odbędzie się siódma edycja Śniadania Wielkanocnego.
Zgodnie z tradycją o godz. 11.00 rozpocznie się śniadanie wielkanocne dla mieszkańców naszego miasta i wszystkich, którzy w tym dniu nasze miasto odwiedzą.

Prezydent przygotuje żur, a biskup nalewki. To tylko niektóre przysmaki, jakich będzie można skosztować podczas Śniadania Wielkanocnego w Opolu.

Nowością będzie stół indyjski.
Będzie także kuchnia molekularna, która po raz pierwszy przygotuje Paschę Wielkanocną – zachęca Małgorzata Kozak, wicedyrektorka Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu.

Wielkim wydarzeniem będzie jajecznica usmażona z 1000 jaj.

Podczas spotkania poznamy też laureatów konkurs na niezwykłą palmę wielkanocną.
Efekty swojego artystycznego zacięcia można składać do 20 marca w Centrum Aktywizacji Społecznej przy ulicy Krakowskiej w Opolu.
Śniadanie odbędzie się w środę 27 marca, na opolskim rynku.

Początek o godzinie 11:00.

766
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 14 czerwca o godzinie 08:56, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym, na DK45 na trasie Opole-Kluczbork ...

Sport

Od 1990 roku 125 policjantów w całej Polsce wypełniło słowa roty ślubowania do końca. Zapłacili najwyższą cenę realizując naszą misję. 

Wiadomości

Dalsze czynności z zatrzymanym do włamań do ogródków działkowych 37-latku, pozwoliły policjantom zabezpieczyć kolejne rzeczy, które mogą pochodzić z przestępstwa.

Wiadomości

To już kolejny lokal z nielegalnymi automatami do gier hazardowych w naszym regionie „rozbity” przez funkcjonariuszy opolskiej Krajowej