Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Śmiertelny wypadek w Ligocie Prószkowskiej. Nie żyje 16-latek.(Wideo)

16-letni motorowerzysta zderzył się z volkswagenem w Ligocie Prószkowskiej. Jak informuje

Do tragedii doszło w poniedziałek 28 czerwca około godz. 19:00 na ul. Wiśniowej w Ligocie Prószkowskiej.
– 16-letni kierowca motoroweru wyjechał z drogi podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo na kierowcy volkswagena – informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
– Doszło do zderzenia. 16-latek wskutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu – wskazuje dyżurny KWP w Opolu. Z relacji świadków wynika, że pierwsze zgłoszenia na numer alarmowy 112 były już o godzinie 19:00. Dopiero kwadrans później, kiedy kolejny świadek zadzwonił na numer 998 (do straży pożarnej) zostało przyjęte zgłoszenie o wypadku.
Jak udało nam się ustalić nieoficjalnie, siła zderzenia była tak duża, że jedno z kół motoroweru leżało sto metrów od miejsca wypadku.
Policjanci oraz prokurator ustalają dokładne okoliczności wypadku. Na miejscu zdarzenia były też cztery zastępy straży pożarnej.

18816
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Wczoraj (22.09), około godz. 21:10 na drodze pomiędzy Młodoszowicami a wiaduktem nad autostradą A4, doszło do zdarzenia z

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 19 września przed godziną 23:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na DW414 na trasie Opole-Prudnik

Z ostatniej chwili

W sobotę 17 września dyżurny policji dostał zgłoszenie o wypadku drogowym miedzy Krasiejowem, a Kolonowskim.