Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Służby ratunkowe interweniowały w mieszkaniu. Kobieta zasłabła podczas kąpieli. Co się stało ?(Wideo)

O godzinie 16:24 w środę 7 kwietnia, wezwano służby ratunkowe do jednego z mieszkań na

O godzinie 16:24 w środę 7 kwietnia, wezwano służby ratunkowe do jednego z mieszkań na ul. Kołłątaja w Opolu. Po przybyciu 2 zastępów straży pożarnej z JRG Opole 2 okazało się, że pomoc wezwała kobieta, która poczuła się słabo podczas kąpieli. Oczekiwała na pomoc już w sąsiednim pomieszczeniu, które było dobrze wentylowane. Zbadano pomieszczenie łazienki w którym wykryto śladowe ilości tlenku węgla jak i całe mieszkanie które było wolne od trującego związku. Kobiecie udzielili pomocy m.in. zespół ratownictwa medycznego, który dojechał tuż po chwili. Kobieta nie wymagała leczenia szpitalnego, więc pozostawiono ją w domu.

2961
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 14 czerwca o godzinie 08:56, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym, na DK45 na trasie Opole-Kluczbork ...

Sport

Od 1990 roku 125 policjantów w całej Polsce wypełniło słowa roty ślubowania do końca. Zapłacili najwyższą cenę realizując naszą misję. 

Wiadomości

Dalsze czynności z zatrzymanym do włamań do ogródków działkowych 37-latku, pozwoliły policjantom zabezpieczyć kolejne rzeczy, które mogą pochodzić z przestępstwa.

Wiadomości

To już kolejny lokal z nielegalnymi automatami do gier hazardowych w naszym regionie „rozbity” przez funkcjonariuszy opolskiej Krajowej