Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Sąsiedzka kradzież mienia w Namysłowie.(Zdjęcia)

Zarzut kradzieży usłyszał mężczyzna rozpoznany przez dzielnicowego. 69-latek podejrzany

Sąsiedzka kradzież mienia w Namysłowie.(Zdjęcia)

Zarzut kradzieży usłyszał mężczyzna rozpoznany przez dzielnicowego. 69-latek podejrzany jest o przywłaszczenie roweru swojej sąsiadki. To właśnie dobra pamięć dzielnicowego była kluczem do rozwikłania tej zagadki. Teraz podejrzanemu grozi do 5 lat więzienia.


Kilka dni temu do dzielnicowego z Namysłowa zgłosiła się kobieta, informując o kradzieży roweru. Gdy pokazała zdjęcia jednośladu funkcjonariusz skojarzył, że widział już podobny rower na jednej z posesji w rejonie służbowym. Kobieta dodała, że jej znajomi prawdopodobnie widzieli podejrzanego, jak odjeżdża wartym 700 złotych rowerem z posesji zgłaszającej. Gdy opisała jego wygląd, dzielnicowy już wiedział gdzie musi pojechać.

Wraz z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego udał się do sąsiada zgłaszającej. Na jego posesji po sprawdzeniu wszystkich komórek i piwnic odnaleźli skradzionego górala. Kryminalni zatrzymali mężczyznę i wraz z odzyskanym rowerem przewieźli na komendę. To 69-letni sąsiad poszkodowanej.

Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży roweru wartego kilkaset złotych. Podczas przesłuchania nie umiał wytłumaczyć swojego zachowania. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Źródło KPP Namysłów

1917
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 20 września o godzinie 15:30 doszło do zderzenia samochodu osobowego z rowerzystką na ul. Spychalskiego w Opolu.

Wiadomości

Prudniccy policjanci już chwilę po zgłoszeniu zatrzymali mężczyznę, który ukradł skarbonkę z pieniędzmi przeznaczonymi na leczenie chorego dziecka.

Z ostatniej chwili

W czwartek 14 września o godzinie 14:30 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na opolskim rondzie.

Z ostatniej chwili

Podejrzany o kradzież karty bankomatowej usłyszał 12 zarzutów. Mężczyzna miał skraść kartę w markecie podczas gdy poszkodowany robił zakupy.