Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

SAMOCHODEM POTRĄCIŁA ROWERZYSTKĘ I ODJECHAŁA.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu wyjaśniają przebieg i okoliczności wypadku, do którego doszło 13 października w Niemodlinie.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu wyjaśniają przebieg i okoliczności wypadku, do którego doszło 13 października w Niemodlinie. Wówczas, około godziny 13:00, poszkodowana rowerzystka miała zostać potrącona przez młodą kobietę. Kierująca samochodem osobowym po chwili odjechała z miejsca zdarzenia. Świadkowie tego wypadku lub osoby posiadające wiedzę na temat kierowcy, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 77 422 2581 lub 77 422 2544.Do tego wypadku doszło 13 listopada około godziny 13:00 w Niemodlinie. Z posesji Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej miał wyjeżdżać samochód osobowy, za kierownicą którego siedziała młoda kobieta o blond lub rudych włosach. Wyjeżdżając, potrąciła rowerzystkę. Po chwili odjechała z miejsca wypadku. Poszkodowana kobieta doznała obrażeń ciała.
Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje o tym wypadku lub osobie za kierownicą samochodu, o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Opolu lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 77 422 2581 lub 77 422 2544. Pomocne mogą być także nagrania z kamerek samochodowych pojazdów znajdujących się w tym czasie w rejonie miejsca zdarzenia, które mogły zarejestrować samochód uczestniczący w wypadku.

2423
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Policjanci z Praszki proszą o kontakt osoby, które mogły być świadkiem zdarzenia drogowego na trasie Praszka-Strojec (DK-42).

Z ostatniej chwili

W sobotę 18 lutego o godzinie 20:39 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku z nr alarmowego 112 na trasie Łambinowice – Sowin.

Z ostatniej chwili

W piątek 10 lutego o godzinie 15:40 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na DK46 na trasie Niemodlin-Nysa

Z ostatniej chwili

W środę 4 stycznia o godzinie 19:32 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku w miejscowości Grabin na ulicy Ogrodowej .