Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

SAMOCHODEM POTRĄCIŁA ROWERZYSTKĘ I ODJECHAŁA.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu wyjaśniają przebieg i okoliczności wypadku, do którego doszło 13 października w Niemodlinie.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu wyjaśniają przebieg i okoliczności wypadku, do którego doszło 13 października w Niemodlinie. Wówczas, około godziny 13:00, poszkodowana rowerzystka miała zostać potrącona przez młodą kobietę. Kierująca samochodem osobowym po chwili odjechała z miejsca zdarzenia. Świadkowie tego wypadku lub osoby posiadające wiedzę na temat kierowcy, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 77 422 2581 lub 77 422 2544.Do tego wypadku doszło 13 listopada około godziny 13:00 w Niemodlinie. Z posesji Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej miał wyjeżdżać samochód osobowy, za kierownicą którego siedziała młoda kobieta o blond lub rudych włosach. Wyjeżdżając, potrąciła rowerzystkę. Po chwili odjechała z miejsca wypadku. Poszkodowana kobieta doznała obrażeń ciała.
Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje o tym wypadku lub osobie za kierownicą samochodu, o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Opolu lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 77 422 2581 lub 77 422 2544. Pomocne mogą być także nagrania z kamerek samochodowych pojazdów znajdujących się w tym czasie w rejonie miejsca zdarzenia, które mogły zarejestrować samochód uczestniczący w wypadku.

2153
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Niestety niedziela 03 lipca nie była spokojna dla strażaków. Około godziny 18:15 SK KM PSP w Opolu zaalarmowało strażaków do pożaru poddasza

Wiadomości

28 czerwa na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego doszło do dwóch tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Z ostatniej chwili

Komenda Miejska Policji w Opolu prowadzi poszukiwania za Bartoszem Gąbkowskim lat 17, który samowolnie oddalił się z domu pod pretekstem

Z ostatniej chwili

We Wtorek 26 kwietnia o godzinie 15:11 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Ciepielowice na ul. Magnoliowa.