Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Samochód wpadł do rzeki w Kniei. 22-latek tłumaczył się, że było ślisko na drodze.(Zdjęcia&Wideo)

Służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku drogowym w niedzielę (23.01) przed godz. 14 w Kniei (gm. Zębowice).

Samochód wpadł do rzeki w Kniei. 22-latek tłumaczył się, że było ślisko na drodze.(Zdjęcia&Wideo)

Służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku drogowym w niedzielę (23.01) o godzinie 13:44 w Kniei (gm. Zębowice).

Warunki panujące na drogach są zdradliwe. Przekonał się o tym kierowca, który w gminie Zębowice zakończył podróż w płynącej przez wioskę rzeczce na dachu..

Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że 22-latek kierującym volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego auto wpadło w poślizg.

Volkswagen polo staranował barierkę i wjechał do niewielkiej rzeczki. Kierowca podróżował sam. Opuścił samochód przed przyjazdem służb. Na szczęście nic mu się nie stało.

Na miejscu były trzy zastępy straży ,policja i ZRM.

22-latek został przebadany na obecność alkoholu. Okazało się, że był trzeźwy. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

POMOC DROGOWA MS-CAR TEL 600 600 226

3541
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Jeden nieostrożny ruch może pociągnąć za sobą całą lawinę nieszczęść. W tej sytuacji policjanci pomogli jednak w samą porę.

Z ostatniej chwili

W środę 22 maja o godzinie 11:09 służby ratunkowe zostały powiadomione przez operator nr alarmowego 112 o pożarze nieszukania w bloku

Wiadomości

Dwóch mężczyzn obrali 14-letniego chłopca za łatwy cel, który nie będzie stawiać oporu. Zażądali od niego telefonu, który wystraszony chłopak

Z ostatniej chwili

Do tego zdarzenia doszło w środę 22 maja po godzinie 7:00 na skrzyżowaniu Piastowskiej z ulicą Barlickiego. Były duże utrudnienia