Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ. CHALLENGE „POMOC DLA RODZINY BOGUSZA”

Namysłowscy policjanci stworzyli nowy challenge, aby wesprzeć rodzinę tragicznie zmarłego kolegi.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ. CHALLENGE „POMOC DLA RODZINY BOGUSZA”

Namysłowscy policjanci stworzyli nowy challenge, aby wesprzeć rodzinę tragicznie zmarłego kolegi. Cel jest prosty – zebrać pieniądze potrzebne dla żony i dzieci zmarłego w wypadku drogowym mł. asp. Bogusza Karaban. Do akcji od razu przyłączyli się namysłowscy strażacy.

Mimo, iż Bogusz nigdy nie służył w namysłowskiej komendzie, znaliśmy się ze szkoły i podwórka. Jako koledzy i przyjaciele, namysłowscy policjanci stworzyli inicjatywę niosącą pomoc i wsparcie jego rodzinie – żonie Ani i dwójce malutkich dzieci.

Policjanci wspólnie z namysłowskimi strażakami stworzyli challenge „Pomoc dla rodziny Bogusza”. Zasady są proste i znane jak przy każdym challenge’u. Po otrzymaniu nominacji, należy wykonać dowolne ćwiczenie i wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla rodziny zmarłego policjanta. W tym trudnym czasie, każda złotówka jest ważna, aby zapewnić rodzinie godne warunki do życia, po tracie męża i taty.

Do wsparcia zainicjowanej akcji, namysłowscy mundurowi zaprosili kolejnych funkcjonariuszy z jednostek policji w Opolu, Kluczborku i Głubczycach oraz lokalnych samorządowców ze starostwa i urzędu miejskiego w Namysłowie.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia inicjatywy pomocy dla rodziny naszego przyjaciela. Została zorganizowana zbiórka pieniędzy, aby pomóc rodzinie w tym trudnym czasie. Każdy, kto chce wesprzeć rodzinę Bogusza, może wpłacać pieniądze na konto zbiórki: Pomoc Ani i dzieciakom po śmierci Bogusza |

https://zrzutka.pl/wjppaa

Oficer prasowy asp. Paweł Chmielewski KPP Namysłów

3454
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 28 listopada po godzinie 17:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na DK45 na trasie Opole-Racibórz w miejscowości

Wiadomości

25 listopada do kozielskiego komisariatu przyjechał 26-letni kierowca volkswagena. Mundurowi podjęli czynności wobec mężczyzny, gdyż ten

Wiadomości

Kędzierzyńsko-kozielski dyżurny odebrał zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku. Jako pierwsi na miejsce pożaru przyjechali policjanci.

Z ostatniej chwili

2,5 promila miał kierowca zatrzymany po pościgu w okolicach Świerczowa.