Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ. CHALLENGE „POMOC DLA RODZINY BOGUSZA”

Namysłowscy policjanci stworzyli nowy challenge, aby wesprzeć rodzinę tragicznie zmarłego kolegi.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ. CHALLENGE „POMOC DLA RODZINY BOGUSZA”

Namysłowscy policjanci stworzyli nowy challenge, aby wesprzeć rodzinę tragicznie zmarłego kolegi. Cel jest prosty – zebrać pieniądze potrzebne dla żony i dzieci zmarłego w wypadku drogowym mł. asp. Bogusza Karaban. Do akcji od razu przyłączyli się namysłowscy strażacy.

Mimo, iż Bogusz nigdy nie służył w namysłowskiej komendzie, znaliśmy się ze szkoły i podwórka. Jako koledzy i przyjaciele, namysłowscy policjanci stworzyli inicjatywę niosącą pomoc i wsparcie jego rodzinie – żonie Ani i dwójce malutkich dzieci.

Policjanci wspólnie z namysłowskimi strażakami stworzyli challenge „Pomoc dla rodziny Bogusza”. Zasady są proste i znane jak przy każdym challenge’u. Po otrzymaniu nominacji, należy wykonać dowolne ćwiczenie i wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla rodziny zmarłego policjanta. W tym trudnym czasie, każda złotówka jest ważna, aby zapewnić rodzinie godne warunki do życia, po tracie męża i taty.

Do wsparcia zainicjowanej akcji, namysłowscy mundurowi zaprosili kolejnych funkcjonariuszy z jednostek policji w Opolu, Kluczborku i Głubczycach oraz lokalnych samorządowców ze starostwa i urzędu miejskiego w Namysłowie.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia inicjatywy pomocy dla rodziny naszego przyjaciela. Została zorganizowana zbiórka pieniędzy, aby pomóc rodzinie w tym trudnym czasie. Każdy, kto chce wesprzeć rodzinę Bogusza, może wpłacać pieniądze na konto zbiórki: Pomoc Ani i dzieciakom po śmierci Bogusza |

https://zrzutka.pl/wjppaa

Oficer prasowy asp. Paweł Chmielewski KPP Namysłów

3745
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 3 października o godzinie 16:14 służby ratunkowe dostały wezwanie od operatora nr alarmowego 112 o zderzenie osobówki

Z ostatniej chwili

We wtorek 3 października o godzinie 14:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na Alei Przyjaźni w Opolu.

Z ostatniej chwili

Podczas służby nigdy nie wiadomo, z jakimi zadaniami przyjdzie się nam mierzyć. Policjanci doprowadzali do komendy osobę poszukiwaną

Wiadomości

Blisko 200 gramów narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. Zatrzymani do sprawy to 28-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna.