Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

PRZEZ PRĘDKOŚĆ 43-LATEK STRACIŁ SWOJE PRAWO JAZDY

Ignorowanie ograniczeń prędkości w tym przypadku, doprowadziło do zatrzymanie prawa jazdy. Kierowca pędził w obszarze zabudowanym ponad 100 km/h.

Ignorowanie ograniczeń prędkości w tym przypadku, doprowadziło do zatrzymanie prawa jazdy. Kierowca pędził w obszarze zabudowanym ponad 100 km/h. Teraz na 3 miesiące będzie musiał przesiąść się na miejsce pasażera. W poniedziałkowy wieczór, funkcjonariusze ruchu drogowego na terenie gminy Baborów kontrolowali prędkość. Już po chwili zatrzymali do kontroli osobowego citroena. Przyczyną kontroli było przekroczenie dozwolonej prędkości.
Funkcjonariusze zmierzyli prędkość samochodu, a wynik na urządzeniu pomiarowym wskazał 113 km/h w obszarze zabudowanym. Kierowcą okazał się być 43-letni mieszkaniec śląska.
Policjanci za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h zatrzymali mężczyźnie dokument, który następnie został przekazany do starostwa na okres 3 miesięcy. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem karnym oraz na jego konto punktowe doliczono 10 punktów karnych.
Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wielu wypadków, w których bardzo często uczestnicy ruchu drogowego tracą zdrowie, a nawet życie. Jazda o ponad 50 km/h więcej w obszarze zabudowanym jest niebezpieczna. KPP w Głubczycach

1348
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano dzisiaj (29.03) do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w Goli Grodkowskiej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej

Wiadomości

W Zespole Szkół Nr 3 w Sławięcicach odbyło się ślubowanie klas mundurowych oraz mianowanie na wyższe stopnie kadeckie.

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym