Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

PRZEZ BRAK MASECZKI WPADŁ Z NARKOTYKAMI

Do 3 lat więzienia grozi 37-latkowi z Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę

PRZEZ BRAK MASECZKI WPADŁ Z NARKOTYKAMI

Do 3 lat więzienia grozi 37-latkowi z Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę policjantów ponieważ nie miał zasłoniętych ust i nosa. W trakcie legitymowania okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie narkotyki. Dalsze przeszukanie w jego domu pozwoliło na zabezpieczenie kolejnych substancji zabronionych.W sobotę, przed godziną 17:00 policjanci podczas patrolowania miasta, zauważyli mężczyznę, który szedł chodnikiem bez zasłoniętych ust i nosa. W trakcie legitymowania 37-latka okazało, że ma on przy sobie narkotyki. Przeprowadzone badanie testerem wykazało, że zabezpieczony biały proszek to amfetamina.
W trakcie dalszych czynności, w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze marihuanę. Teraz w tej sprawie jest prowadzone postępowanie. Posiadanie środków odurzających jest przestępstwem. Grozi za nie kara do 3 lat pozbawienia wolności.KPP w Kędzierzynie Koźlu

1656
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj (środa, 7 czerwca) około godziny 16.30 na DK40 pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca o godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK 45 w Zawadzie.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą na drodze krajowej nr 40 przy zjeździe na Dobieszowice.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca 2023r. o godzinie 12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło