Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

PRZEZ BRAK MASECZKI WPADŁ Z NARKOTYKAMI

Do 3 lat więzienia grozi 37-latkowi z Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę

PRZEZ BRAK MASECZKI WPADŁ Z NARKOTYKAMI

Do 3 lat więzienia grozi 37-latkowi z Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę policjantów ponieważ nie miał zasłoniętych ust i nosa. W trakcie legitymowania okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie narkotyki. Dalsze przeszukanie w jego domu pozwoliło na zabezpieczenie kolejnych substancji zabronionych.W sobotę, przed godziną 17:00 policjanci podczas patrolowania miasta, zauważyli mężczyznę, który szedł chodnikiem bez zasłoniętych ust i nosa. W trakcie legitymowania 37-latka okazało, że ma on przy sobie narkotyki. Przeprowadzone badanie testerem wykazało, że zabezpieczony biały proszek to amfetamina.
W trakcie dalszych czynności, w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze marihuanę. Teraz w tej sprawie jest prowadzone postępowanie. Posiadanie środków odurzających jest przestępstwem. Grozi za nie kara do 3 lat pozbawienia wolności.KPP w Kędzierzynie Koźlu

1394
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.