Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Próba wysadzenia bankomatu w Zawadzie koło Opola.(Zdjęcia)

Próba wysadzenia bankomatu w Zawadzie koło Opola.(Zdjęcia)

Chwilę po godzinie 1:00 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego policjanci otrzymali informację o naruszeniu bankomatu w miejscowości Zawada pod Opolem. Zgłoszenie zostało potwierdzone przez policjantów, którzy zostali wysłani na miejsce zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie doszło do kradzieży pieniędzy. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo śledcza. Wysłany został tam również przewodnik z psem tropiącym. Zabezpieczane są ślady. Informacji udzieliła mł. asp. Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

5060
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

W Niedzielę 3 lipca o 17:21 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.