Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar zabudowań w Kopernikach pod Nysą. Pożar gasiło 8 jednostek straży.

Pożar zabudowań w Kopernikach gasili w czwartek (7 stycznia) o poranku nysy strażacy.

pożar, pożąr w Kopernikach, pożar Nysa, pożar poddasza, pożar budynku, Koperniki pożar domu,

Pożar zabudowań w Kopernikach gasili w czwartek (7 stycznia) o poranku nyscy strażacy. Płonął budynek gospodarczy. Ogień zagroził również domowi jednorodzinnemu.

Osiem zastępów strażaków gasiło w czwartek (7 stycznia) o poranku pożar budynku mieszkalnego w Kopernikach pod Nysą. Otrzymali oni zgłoszenie przed godz. 7 rano. Ogień objął zabudowania gospodarcze i gdyby nie szybka interwencja strażaków, to z łatwością przeniósłby się na część mieszkalną.
– Po dojeździe na miejsce okazało się, że mamy do czynienia z mocno rozwiniętym pożarem budynku gospodarczego. Ogień przedostał się również na część mieszkalną. Przed naszym przyjazdem lokatorzy zdążyli go opuścić. Mieszkańcy są bezpieczni. Budynek gospodarczy uległ za to całkowitemu zniszczeniu – relacjonuje mł. kpt. Dariusz Pryga, dowódca akcji gaśniczej.
W budynku gospodarczym zawalił się dach oraz strop. Strażacy mają jeszcze dużo pracy przy dogaszaniu oraz zabezpieczeniu spalonych elementów.

Foto OSP Niwnica

1106
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 12:13 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze budynku w Prószkowie na rynku.

Z ostatniej chwili

Eksmitowany mężczyzna oraz ślusarz przybrany przez komornika wciąż pozostają w szpitalu po wybuchu w mieszkaniu, do którego doszło w budynku

Z ostatniej chwili

Pięć zastępów straży pożarnej bierze udział w akcji ratowniczo-gaśniczej w Grodkowie.

Z ostatniej chwili

Pięć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja interweniowali w jednym z domów przy ulicy Starej na osiedlu