Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar zabudowań w Kopernikach pod Nysą. Pożar gasiło 8 jednostek straży.

Pożar zabudowań w Kopernikach gasili w czwartek (7 stycznia) o poranku nysy strażacy.

pożar, pożąr w Kopernikach, pożar Nysa, pożar poddasza, pożar budynku, Koperniki pożar domu,

Pożar zabudowań w Kopernikach gasili w czwartek (7 stycznia) o poranku nyscy strażacy. Płonął budynek gospodarczy. Ogień zagroził również domowi jednorodzinnemu.

Osiem zastępów strażaków gasiło w czwartek (7 stycznia) o poranku pożar budynku mieszkalnego w Kopernikach pod Nysą. Otrzymali oni zgłoszenie przed godz. 7 rano. Ogień objął zabudowania gospodarcze i gdyby nie szybka interwencja strażaków, to z łatwością przeniósłby się na część mieszkalną.
– Po dojeździe na miejsce okazało się, że mamy do czynienia z mocno rozwiniętym pożarem budynku gospodarczego. Ogień przedostał się również na część mieszkalną. Przed naszym przyjazdem lokatorzy zdążyli go opuścić. Mieszkańcy są bezpieczni. Budynek gospodarczy uległ za to całkowitemu zniszczeniu – relacjonuje mł. kpt. Dariusz Pryga, dowódca akcji gaśniczej.
W budynku gospodarczym zawalił się dach oraz strop. Strażacy mają jeszcze dużo pracy przy dogaszaniu oraz zabezpieczeniu spalonych elementów.

Foto OSP Niwnica

1028
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

#POMAGAMYiCHRONIMY nie tylko na służbie. Świadczy o tym postawa st. sierż. Tomasza Suchego oraz st. sierż. Adama Sobczaka,

Z ostatniej chwili

W środę 16 listopada o godzinie 14:05 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego straży pożarnej o pożarze w miejscowości Złotniki koło Opola.

Z ostatniej chwili

We wtorkowe popołudnie służby ratunkowe dostały wezwanie

Z ostatniej chwili

We wtorek po godzinie 22:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze w jednym z ośrodków nad Jeziorem Dużym w Turawie.