Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar zabudowań w Kopernikach pod Nysą. Pożar gasiło 8 jednostek straży.

Pożar zabudowań w Kopernikach gasili w czwartek (7 stycznia) o poranku nysy strażacy.

pożar, pożąr w Kopernikach, pożar Nysa, pożar poddasza, pożar budynku, Koperniki pożar domu,

Pożar zabudowań w Kopernikach gasili w czwartek (7 stycznia) o poranku nyscy strażacy. Płonął budynek gospodarczy. Ogień zagroził również domowi jednorodzinnemu.

Osiem zastępów strażaków gasiło w czwartek (7 stycznia) o poranku pożar budynku mieszkalnego w Kopernikach pod Nysą. Otrzymali oni zgłoszenie przed godz. 7 rano. Ogień objął zabudowania gospodarcze i gdyby nie szybka interwencja strażaków, to z łatwością przeniósłby się na część mieszkalną.
– Po dojeździe na miejsce okazało się, że mamy do czynienia z mocno rozwiniętym pożarem budynku gospodarczego. Ogień przedostał się również na część mieszkalną. Przed naszym przyjazdem lokatorzy zdążyli go opuścić. Mieszkańcy są bezpieczni. Budynek gospodarczy uległ za to całkowitemu zniszczeniu – relacjonuje mł. kpt. Dariusz Pryga, dowódca akcji gaśniczej.
W budynku gospodarczym zawalił się dach oraz strop. Strażacy mają jeszcze dużo pracy przy dogaszaniu oraz zabezpieczeniu spalonych elementów.

Foto OSP Niwnica

925
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Kilka zastępów straży pożarnej zostało zadysponowanych do akcji gaśniczej pożaru, który wybuchł dzisiaj (6.07) około godz. 17:00 w zakładzie

Wiadomości

Niestety niedziela 03 lipca nie była spokojna dla strażaków. Około godziny 18:15 SK KM PSP w Opolu zaalarmowało strażaków do pożaru poddasza

Z ostatniej chwili

W dniu 17 czerwca o około godziny 13:00 strażacy przyjęli zgłoszenie o pożarze pustostanu w miejscowości Reńska Wieś.

Z ostatniej chwili

W piętek 3 czerwca o godzinie 19:35 dyżurny Stanowiska Kierowania przyjął zgłoszenie o pożarze gałęzi w miejscowości Kotlarnia.