Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar mieszkania w bloku na 4p (Zdjęcia)

pożar mieszkania, pożar mieszkania brzeg, pożar w brzegu, spalone mieszkanie, gaszenie mieszkania, gaszenie mieszkania brzeg, brzeg pożar mieszkania,

Kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego prowadzą działania w Brzegu przy ul. Sucharskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednym z mieszkań doszło do pożaru.

– Do akcji zadysponowane zostały m.in. zastępy JRG z Brzegu, w tym wóz z drabiną oraz OSP z Lubszy i Michałowic. Zgłoszenie dotyczyło pożaru jednego z lokali mieszkalnych – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przynajmniej jedna osoba ewakuowana z lokalu wymagała udzielenia pomocy medycznej.

Dodajmy, że w tym samym czasie doszło do pożaru sadzy w kominie jednego z budynków w Brzezinie. Do tamtych działań zadysponowano m.in. podnośnik z Grodkowa. Źródło www.brzeg24.pl Foto Mateusz

4158
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Policjanci z Brzegu ustalają przyczynę pożaru, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (30 – 31 października).

Z ostatniej chwili

W środę 19.10.2022r. o godzinie 21:00 do opolskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu mieszkania na pl. Kazimierza w Opolu.

Wiadomości

W poniedziałek 17 października o godzinie 20:16 służby ratunkowe dostały wezwanie do pożaru mieszkania w bloku na ul. Podhalańskiej w Opolu.

Wiadomości

W sobotę 15 października około godziny 18:00 dyżurna stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego otrzymała zgłoszenie o pożarze