Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar w mieszkaniu u 75-latki.

O godzinie 21.10 zaniepokojeni sąsiedzi wezwali straż pożarną gdyż z mieszkania

O godzinie 21:10 zaniepokojeni mieszkańcy jednego z budynków mieszkalnych przy ul. Plebiscytowej w Opolu wezwali straż pożarną, gdyż z jednego z mieszkań wydobywał się dym. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy straży z JRG 1 Opole oraz policję i pogotowie. W mieszkaniu 75-latka rozpaliła w piecu kaflowym, nie zamknęła drzwiczek od pieca i cały dym wydobył się do mieszkania oraz na klatkę schodową. Kobieta podtruła się i była potrzebna pomoc medyczna. Na szczęście wszystko dobrze się zakończyło .

4008
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 19.10.2022r. o godzinie 21:00 do opolskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu mieszkania na pl. Kazimierza w Opolu.

Wiadomości

W poniedziałek 17 października o godzinie 20:16 służby ratunkowe dostały wezwanie do pożaru mieszkania w bloku na ul. Podhalańskiej w Opolu.

Z ostatniej chwili

"Nawet z narażeniem życia…" - to część roty ślubowania wypowiadana przez każdego funkcjonariusza wstępującego w nasze szeregi.

Wiadomości

W niedzielę 24 lipca wszystkie jednostki OSP z terenu gminy Zdzieszowice, zastęp z Jednostki Ratowniczej ArcelorMittal oraz 3 zastępy