Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar w mieszkaniu u 75-latki.

O godzinie 21.10 zaniepokojeni sąsiedzi wezwali straż pożarną gdyż z mieszkania

O godzinie 21:10 zaniepokojeni mieszkańcy jednego z budynków mieszkalnych przy ul. Plebiscytowej w Opolu wezwali straż pożarną, gdyż z jednego z mieszkań wydobywał się dym. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy straży z JRG 1 Opole oraz policję i pogotowie. W mieszkaniu 75-latka rozpaliła w piecu kaflowym, nie zamknęła drzwiczek od pieca i cały dym wydobył się do mieszkania oraz na klatkę schodową. Kobieta podtruła się i była potrzebna pomoc medyczna. Na szczęście wszystko dobrze się zakończyło .

3901
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Pięć patroli policji oraz trzy zastępy straży pożarnej interweniowały w czwartek, 5 maja około godziny 18.30 w jednym z bloków przy ulicy Grunwaldzkiej w...

Z ostatniej chwili

W Środę 27 kwietnia o godzinie 7:10 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na krzyżowaniu Wrocławska a Domańskiego w Opolu

Z ostatniej chwili

We wtorek 26 kwietnia po godzinie 12:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy Opola.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 25 kwietnia o godzinie 8:23 służby zostały poinformowane o wypadku na obwodnicy Opola, we Wrzoskach, na wysokości stacji Orlen.