Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar stodoły i auta w miejscowości Przysiecz. (Zdjęcia)

W czwartek, 11 marca, około godz. 16.20 doszło do pożaru stodoły i auta w Przysieczy. Z

pożar stodoły Przysiećz, pożar w Przysieczy, pożąr, pożar w gospodarstwie, pożar stodoły, stodoła pożar, Przysiecz, pożar w Przysieczy stodoła, spaliła sie stodoła, Pożar stodoły i auta w miejscowości Przysiecz. (Zdjęcia)

W czwartek, 11 marca, około godz. 16.20 doszło do pożaru stodoły i auta w Przysieczy. Z ogniem walczyło pięć jednostek straży pożarnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w stodole zapalił się samochód. Od pojazdu zajęło się wnętrze, a potem zadaszenie budynku. Strażacy przybyli na miejsce walczyli o to, aby ogień nie rozprzestrzenił się na sąsiednie zabudowania gospodarcze. Z powodzeniem, bowiem po niecałych dwóch godzinach akcja gaśnicza została zakończona. Trwa teraz ustalanie przyczyny pożaru. Samochód, od którego zajęła się stodoła, spłonął doszczętnie.

3646
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 24 lipca o godzinie 9:25 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze stodoły na ul. Miodowej w Grodkowie.

Z ostatniej chwili

W niedzielę 1 maja około godziny 23.30 doszło do pożaru stodoły w miejscowości Smogorzów (pow. namysłowski).

Z ostatniej chwili

W dniu 4 listopada około godziny 02:00 do Państwowej Straży Pożarnej w Nysie wpłynęło zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Radzikowice.

Z ostatniej chwili

W piątek 18 marca w miejscowości Smardy Dolne o godzinie 17:57 wpłynęło zgłoszenie o pożarze wolnostojącej stodoły o wymiarach 60mx20m.