Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar samochodu w czasie jazdy w miejscowości Nakło. (Zdjęcia & Wideo)

O godzinie 16.43 straż pożarna dostała wezwanie do pożaru auta w miejscowości Nakło na

Pożar samochodu w czasie jazdy w miejscowości Nakło.(Zdjęcia & Wideo)

O godzinie 16:43 straż pożarna dostała wezwanie do pożaru auta w miejscowości Nakło na ulicy Raszowskiej. Auto zapaliło się w czasie jazdy. Podróżowały nim dwie osoby. Po przybyciu pierwszych zastępów straży okazało się, że pali się fiat punto, a dwie osoby były poza pojazdem. Na szczęście nikomu nic się nie stało, natomiast auto spaliło się całkowicie. Na miejscu był trzy zastępy straży z JRG 1 Opole , OSP Raszowa i patrol policji. Cała akcja strażaków trwała prawie godzinę.

Foto: OSP Raszowa

Pomoc Drogowa Auto-Perfekt 797 330 333

Tyle zostało z spalonego fiata punto

3621
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.

Z ostatniej chwili

W czwartek 23 marca o godzinie 4:30 do straży pożarowej wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze na ulicy Szerokiej w miejscowości

Z ostatniej chwili

W sobotę 4 marca , kilka minut przed godz. 14:00 do służb wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego zaparkowanego w pobliżu

Z ostatniej chwili

W piątek 3 marca około godziny 12:20 służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru samochodu osobowego na 275 km autostrady A4.