Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar potrawy przed świętami. Interweniowały 4 zastępy straży.

Przed godziną 16.00 mieszkańcy z wieżowca na osiedlu Dambonia zadzwonili na nr 112 o wyczuwalnym zapachu spalenizny

pożar, pożar w opolu, pożar garnka na gazie, zadymienie, zgłoszenie pożaru, pożar dambonia opole, osp, szczepanowice, osp szczepanowice, straż Opole,

Przed godziną 16.00 mieszkańcy z wieżowca na osiedlu Dambonia zadzwonili na nr 112 o wyczuwalnym zapachu spalenizny. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży z JRG 2 Opole, Osp Opole Szczepanowice i policje. Po przyjeździe pierwszych zastępów straży okazało się, ze w jednym z mieszkań na 8p spaliła się potrawa. Na szczęście nikomu nic się nie stało i nie było potrzeby ewakuować mieszkańców. Uważajmy na siebie w tym zagonionym czasie abyśmy spokojnie i rodzinnie spędzili te święta .

6779
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.

Z ostatniej chwili

Na terenie zakładu mleczarskiego, podczas transportu, z wózka widłowego spadł pojemnik z 50-procentowym roztworem kwasu azotowego.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 czerwca chwilę po godzinie 17 do Opolskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Górkach koło Opola.