Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar oleju w mieszkaniu, 14-latka zachowała zimną krew.

Pożar oleju w mieszkaniu, 14-latka zachowała zimną krew.

Dzisiejszego przedpołudnia o godzinie 8:48 do strażaków z Opola wpłynęło zgłoszenie o pożarze na ul. Niemodlińskiej w Opolu. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, które pojawiły się po kilku minutach. W jednym z mieszkań doszło do zapłonu gorącego oleju, a w mieszkaniu przebywała tylko 14 letnia dziewczynka. Trzeba pochwalić postawę dziewczyny ponieważ nie gasiła ognia wodą, gdyż mogło to spowodować eksplozję, która mogła objąć resztę mieszkania jak i oparzyć ją samą. Strażacy szybko uporali się z gorącym olejem, a wstępne straty szacunkowe wyceniono na ok 2000zł. Dziewczynka nawdychała się trujących oparów więc na miejscu pojawiła się również karetka pogotowia, która przejęła 14-latkę w celu podania tlenu. Policjanci z SPPP w Opolu zajęli się zabezpieczeniem mieszkania do czasu przyjazdu właścicieli. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

9379
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Sport

W sobotni wieczór opolskiej Stegu Arenie odbyła się druga gala sportów alki Lewy

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.