Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar gospodarstwa w Grzędzinie. W akcji 17 zastępów straży pożarnej.

Aż 17 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej interweniowało w

Pożar gospodarstwa w Grzędzinie. W akcji 17 zastępów straży pożarnej.

Aż 17 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej interweniowało w miejscowości Grzędzin (gmina Polska Cerekiew) przy ulicy Łącznej, gdzie doszło do pożaru na terenie jednego z gospodarstw.


Zgłoszenie do operatora numeru alarmowego wpłynęło w poniedziałek, 25 października około godziny 21. Ogień wybuchł w pomieszczeniu gospodarczym – najprawdopodobniej był to warsztat.

Spaleniu uległo kilka pojazdów i różnych maszyn oraz składowana słoma. Udało się uratować zwierzęta, które przebywały w przyległym budynku. A co najważniejsze udało się nie doprowadzić do rozprzestrzenienia ognia na część mieszkalną. Nikomu nic się nie stało.

Strażacy podjęli działania od każdej możliwej strony. Z relacji mieszkańców wynika, że mogło dojść do celowego podłożenia ognia. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają pracujący na miejscu policjanci.

Źródło www.lokalna24.pl Foto KPP Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu i www.lokalna24.pl

878
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic