Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar domu jednorodzinnego w miejscowości Smarchowice Małe.(Zdjęcia)

W czwartek 23 czerwca około godziny 18:30 dyżurny SKKP PSP w Namysłowie otrzymał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości

Pożar domu jednorodzinnego w miejscowości Smarchowice Małe.(Zdjęcia)

W czwartek 23 czerwca około godziny 18:30 dyżurny SKKP PSP w Namysłowie otrzymał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Smarchowice Małe.

Do działań zadysponowano 4 zastępy JRG PSP Namysłów, Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowiu, OSP Wilków , OSP Rychnów k. Namysłowa. , Policja Namysłów

Właściciel budynku przebywał na jego zewnątrz i nie wymagał pomocy medycznej.
Działania zastępów polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu 3 prądów wody w natarciu na palące się wyposażenie domu, ewakuacji z wewnątrz 2 butli z gazem propan – butan a następnie ich schłodzeniu, ewakuacji dużej ilości nadpalonych materiałów i elementów wyposażenia wnętrza które w dużej ilości były składowane w domu.

W celu eliminacji zarzewi ognia zdemontowano również cześć elementów stropu oraz dogaszono je z wykorzystaniem systemu piany sprężonej.

Źródło i foto PSP w Namysłowie

2040
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 15:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku w Namysłowie

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 14:29 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Czarnowąs.

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji w Korfantowie zatrzymali nietrzeźwego kierującego osobowym oplem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Kryminalni z komendy wojewódzkiej w ostatnim czasie zatrzymali trzy osoby podejrzane o handel narkotykami.