Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Poważny wypadek na skrzyżowaniu w Opolu. Osobówka wjechała w ciężarówkę. Na miejscu lądował LPR Ratownik23.(Zdjęcia&Wideo)

W środę (09.03.) o godzinie 10:00 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Prószkowskiej, Kwoczka

W środę (09.03.) o godzinie 10:00 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Prószkowskiej, Kwoczka i Odrodzenia w Opolu.

Na miejsce zdarzenia jako pierwsza najechała karetka z ratownikami wojskowymi i to załoga tej karetki udzieliła pierwszej pomocy poszkodowanym jako pierwsi.

Po chwili dojechały pozostałe służby, 3 jednostki z JRG 1 i 2 Opole, 2 karetki, LPR Ratownik23 oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń 65-letni kierowca osobowego renault wymusił pierwszeństwo przejazdu na ciężarowym mercedesie kierowanym przez 41-latka.

Trzy osoby podróżujące pojazdem osobowym doznały obrażeń, w tym jedna w stanie ciężkim. Poszkodowanych przetransportowano do szpitala.

By uwolnić osoby z pojazdu osobowego strażacy zmuszeni byli do użycia sprzętu hydraulicznego.

W wyniku uderzenia renault odbił się od ciężarówki i uderzył w pobliski budynek uszkadzając elewacje.

Wciąż są ustalane dokładne przyczyny wypadku.

5139
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.