Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Poważny wypadek na skrzyżowaniu w Opolu. Osobówka wjechała w ciężarówkę. Na miejscu lądował LPR Ratownik23.(Zdjęcia&Wideo)

W środę (09.03.) o godzinie 10:00 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Prószkowskiej, Kwoczka

W środę (09.03.) o godzinie 10:00 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Prószkowskiej, Kwoczka i Odrodzenia w Opolu.

Na miejsce zdarzenia jako pierwsza najechała karetka z ratownikami wojskowymi i to załoga tej karetki udzieliła pierwszej pomocy poszkodowanym jako pierwsi.

Po chwili dojechały pozostałe służby, 3 jednostki z JRG 1 i 2 Opole, 2 karetki, LPR Ratownik23 oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń 65-letni kierowca osobowego renault wymusił pierwszeństwo przejazdu na ciężarowym mercedesie kierowanym przez 41-latka.

Trzy osoby podróżujące pojazdem osobowym doznały obrażeń, w tym jedna w stanie ciężkim. Poszkodowanych przetransportowano do szpitala.

By uwolnić osoby z pojazdu osobowego strażacy zmuszeni byli do użycia sprzętu hydraulicznego.

W wyniku uderzenia renault odbił się od ciężarówki i uderzył w pobliski budynek uszkadzając elewacje.

Wciąż są ustalane dokładne przyczyny wypadku.

5627
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Wiadomości

Wczoraj (1. lutego), około godz. 18:35 do służb wpłynęło zgłoszenie o wyczuwalnej woni gazu w jednym z budynków przy ul. Cegielnianej

Wiadomości

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Z ostatniej chwili

W środę 1 lutego o godzinie 13:56 do służb ratunkowych wypłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Chrząstowice.