Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Poważny wypadek na DK94 Opole-Brzeg w miejscowości Leśniczówka. Na miejscu lądował LPR.(Zdjęcia&Wideo)

Trzy osoby odniosły obrażenia w wypadku na drodze krajowej nr 94. Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło dzisiaj (30.09) około

Poważny wypadek na DK94 Opole-Brzeg w miejscowości Leśniczówka. Na miejscu lądował LPR.(Zdjęcia)

Trzy osoby odniosły obrażenia w wypadku na drodze krajowej nr 94. Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło dzisiaj (30.09) około godz. 14:20 w Leśniczówce.

Trwa ustalanie przebiegu i dokładnych okoliczności wypadku.
„Do akcji zadysponowaliśmy 3 zastępy JRG z Brzegu oraz 1 OSP z Lewina Brzeskiego. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia dwie osoby były uwięzione w jednym z pojazdów. Strażacy wydostali je przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Łącznie obrażenia odniosły 3 osoby. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu terenu działań, udzieleniu kwalifikowanej pomocy poszkodowanym i przekazaniu tych osób dla zespołów ratownictwa medycznego oraz załodze śmigłowca lotniczego pogotowia ratunkowego” – mówi nam mł. bryg. Jacek Nowakowski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z citroenem oraz fordem. Dokładne okoliczności są wyjaśniane, na miejscu cały czas trwają czynności. Droga krajowa nr 94 w Leśniczówce została zablokowana, a objazdy wyznaczono przez Lewin Brzeski” – informuje naszą redakcję asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl

3127
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:47 do dyżurnego policji w Ozimku wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Zawada.

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:50 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze samochodu na ul.Sołtysów w Opolu.

Wiadomości

Nyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło Nysie.

Wiadomości

Kryminalni z Brzegu zatrzymali 61-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości.