Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Potrącenie pieszej na DW 401 w Kolnicy. Pomimo reanimacji 71-latka zmarła.(Zdjęcia)

Około godz. 19:00 na drodze wojewódzkiej 401 w Kolnicy doszło dzisiaj (7.10) do

Potrącenie pieszej na DW 401 w Kolnicy. Pomimo reanimacji 71-latka zmarła.(Zdjęcia)

Około godz. 19:00 na drodze wojewódzkiej 401 w Kolnicy doszło dzisiaj (7.10) do potrącenia pieszego. Osoba poszkodowana jest nieprzytomna, ratownicy prowadzą akcję reanimacyjną.
– „Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Grodkowa oraz jeden OSP z Młodoszowic. Na miejscu jest również zespół ratownictwa medycznego” – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności, w jakich auto osobowe potrąciło pieszego. Dodajmy, że na drodze wojewódzkiej 401 w Kolnicy znajduje się kilka przejść dla pieszych, jednak na razie nie wiadomo, czy do wypadku doszło na jednym z nich, czy w innym miejscu.

AKTUALIZACJA
– „26-letni kierowca opla potrącił na przejściu dla pieszych 71-letnią kobietę. Niestety, pomimo podjętej reanimacji poszkodowana nie odzyskała funkcji życiowych. Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora” – informuje naszą redakcję asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla był trzeźwy. Dodajmy, że droga wojewódzka 401 w miejscu wypadku jest zablokowana w obu kierunkach

Źródło www.brzeg24.pl

2669
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 28 listopada po godzinie 17:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na DK45 na trasie Opole-Racibórz w miejscowości

Wiadomości

25 listopada do kozielskiego komisariatu przyjechał 26-letni kierowca volkswagena. Mundurowi podjęli czynności wobec mężczyzny, gdyż ten

Wiadomości

Kędzierzyńsko-kozielski dyżurny odebrał zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku. Jako pierwsi na miejsce pożaru przyjechali policjanci.

Z ostatniej chwili

2,5 promila miał kierowca zatrzymany po pościgu w okolicach Świerczowa.