Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Potrącenie kobiety na ul. Kośnego w Opolu.(Zdjęcia)

O godzinie 11:20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu kobiety na ul. Kośnego w Opola.

potrącenie, potrącenie na kośnego, potrącenie poza pasami, potrącił kobietę, poza pasami, potrącona kobieta, gazeta opolska, informacje opolsie, wiadomości opolskie info opole, opole wiadomości, opole wypadki, opole wypadek,

O godzinie 11:20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu kobiety na ul. Kośnego w Opolu. Na miejscu okazało się, że 75-letni kierowca citroena najechał na przechodzącą w niedozwolonym miejscu 82-latkę. Kierowca tłumaczy się, że kobiety nie widział, a sama poszkodowana z obrażeniami głowy i nogi została zabrana do szpitala. Policjanci na chwilę obecną nie podjęli się ukarania kierowcy, ponieważ czekają na diagnozę lekarzy ze szpitala w którym przebywa kobieta. 75-latkowi grozi zatrzymanie prawa jazdy.

Pomoc drogowa Auto-Perfekt 797 330 333

4403
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał