Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Poszukiwany listem gończym Borys Krypel.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu poszukują Borysa Krypela

Poszukiwany listem gończym Borys Krypel

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu poszukują Borysa Krypela.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod numerem telefonu 47 863 32 03 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Borys Krypel

s. Grzegorza, Doroty

ost. zam. Brzeg, ul. Legionistów

Sąd Okręgowy w Opolu skazał Borysa Krypel na karę więzienia za przestępstwa narkotykowe. 32-latek nie stawił się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania, dlatego Sąd Okręgowy w Opolu wydał za nim list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Brzegu pod numerem telefonu 47 863 32 03 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Źródło KPP w Brzegu

997
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.

Z ostatniej chwili

W piątek 24 marca o godzinie 9:10 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Kaliskiej w Praszce.

Wiadomości

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 58-letni kierowca peugeota. Podczas swojej szarży ulicami Otmuchowa, uszkodził zaparkowany