Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ADAM KALINOWSKI.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu na podstawie listu gończego wydanego przez

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu, poszukują Adama Kalinowskiego. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod numerem tel. 47 861 26 25 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju, pod numerem alarmowym 112.Adam Kalinowski
s. Kazimierza
ur. 21 grudnia 1973 roku
ostatnie znane miejsca pobytu: Opole

Sąd Rejonowy w Poznaniu wydał postanowienie o zastosowaniu wobec w/w środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu za przywłaszczenie i oszustwa. 47-latek nie stawił się jednak w areszcie śledczym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego prokuratura rejonowa wydała za nim list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod nr tel. 47 861 26 25 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju, dzwoniąc na numer alarmowym 112.

Jednocześnie przypominamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zapewniamy zachowanie tajemnicy co do osoby informującej.

KMP Opole

6028
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Funkcjonariusze Wydziału w Kielcach CBZC zatrzymali 29-letniego mężczyznę poszukiwanego przez 27 jednostek Policji w całym kraju.

Wiadomości

W piątek , policjanci z Nysy zatrzymali 49 - letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży artykułów spożywczych w jednym z marketów w Nysie.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Brzegu, poszukują

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji w Ozimku, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Kędzierzynie-Koźlu, poszukują